Головна > Новини > Нові проекти > Без Привату: Нова Пошта розвиватиме власну мережу поштоматів
Без Привату: Нова Пошта розвиватиме власну мережу поштоматів

Без Привату: Нова Пошта розвиватиме власну мережу поштоматів

Нова Пошта припиняє співпрацю з провайдером поштоматів у відділеннях Приватбанку, і сконцентрується на розвитку власної мережі. Компанія планує обладнати понад 1000 зон самообслуговування в найближчі два роки.

Як повідомила RAU прес-служба компанії, у відповідності до стратегії розвитку мережі відділень та пунктів самообслуговування Нова Пошта планує цього року інтенсивно розширювати власну мережу поштоматів третього покоління по всій Україні.

Власну мережу поштоматів Нова Пошта розвивала паралельно з використанням поштоматів мережі Приватбанку. Локації, де розміщені поштомати Нова Пошта, працюють мінімум до 21.00 і розташовані в максимально зручних для клієнтів місцях. Натомість доступ до поштоматів Приватбанку обмежений через режим роботи відділень банку (переважно до 18.00 та з обідньою перервою). Нова Пошта прийняла рішення припинити співпрацю з компанією Віеней-Автолізинг – провайдером поштоматів у відділеннях Приватбанку, і сконцентруватися на розвитку власної мережі.

«Ми вдячні нашим партнерам за багаторічну співпрацю та можливість переконатися в тому, що поштомати – перспективний напрямок для ринку логістики, – прокоментував рішення компанії директор Нова Пошта Олександр Бульба. – Наші клієнти призвичаїлися до цього способу доставки, а тому мотивували нас прийняти рішення про розвиток своєї мережі поштоматів для зручності наших клієнтів».

Мережа поштоматів в рамках зон самообслуговування Нова Пошта на сьогодні налічує 46 одиниць переважно у відділеннях власної мережі. З огляду на великий попит та популярність цього способу доставки серед клієнтів, компанія планує інтенсивно розвивати свою мережу поштоматів та в період 2018-2019 років ввести в роботу понад 1000 зон самообслуговування, як у власній мережі, так і на зовнішніх локаціях. Першим кроком у розширенні мережі став розвиток міні-відділень та зон самообслуговування на основі поштоматів в усіх супермаркетах мережі Ашан.

Довідка. Нова Пошта – заснована в 2001 році українська компанія, що є лідером ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій країні. В 2017 році Нова Пошта доставила понад 145 млн відправлень.

Читайте також – 

АШАН буде використовувати для розвитку інтернет-продажів фулфілмент від Нова пошта

Про автора