Були на селі: як виглядає новий магазин Сільпо в стилі німецького села (фотоогляд)

Були на селі: як виглядає новий магазин Сільпо в стилі німецького села (фотоогляд)

07.07.2018 09:00
  1436
Виктор Нагорский

В кінці червня в Одесі відкрився новий магазин Сільпо в незвичайному стилі. На цей раз в компанії вирішили використовувати тематику німецького села.

Новий магазин з унікальним інтер’єром відкрився за адресою Люстдорфська дорога, 54. Площа торговельної точки склала 1000 кв. м. Для обслуговування покупців в магазині передбачено 10 кас.

Відзначимо, що рішення використовувати мотиви німецького села в інтер’єрі супермаркету, скоріш за все, обумовлено місцем відкриття магазину. Люстдорф в перекладі з німецької означає «Радісне село». Зараз це приморський курорт в Одесі, а раніше на його місці була німецька колонія.

Сільпо не вперше дивують незвичайним дизайном в супермаркетах мережі. Раніше компанія відкрила в столиці супермаркети в стилі Арт Деко та в стилі «Ілюзія», а також магазини в стилі середньовічного замку в Луцьку, «Аліси в країні чудес» у Львові та «Ямайський супермаркет» в Броварах..

Як виглядає новий концептуальний магазин мережі та що відбувалося на його відкритті – в фотооогляді RAU.

Довідка. Торгова мережа Сільпо – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Входить в торгово-промислову групу Fozzy Group, яка також розвиває мережі гіпермаркетів Fozzy C & C, магазинів біля дому Фора, дискаунтерів Thrash! та інші. Асортимент магазинів Сільпо налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі. Станом на 26 червня мережа об’єднувала 236 супермаркетів в Україні.

Читайте також –

Їжа класу «преміум»: навіщо Сільпо, Фора і АТБ відкривають елітні продуктові маркети


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку