Головна > Новини > Відкриття > У харківському ТРЦ Nikolsky відкриються Esprit, Дека, Swarovski та магазини Calzedonia Group
У харківському ТРЦ Nikolsky відкриються Esprit, Дека, Swarovski та магазини Calzedonia Group

У харківському ТРЦ Nikolsky відкриються Esprit, Дека, Swarovski та магазини Calzedonia Group

Торгово-розважальний центр Nikolsky, що будується в Харкові, повідомив про підписання договорів оренди з новими торговими операторами.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як уточнили RAU в прес-службі Budhouse Group, яка виступає девелопером ТРЦ, компанія домовилася про відкриття в торговельному центрі п’яти нових магазинів. Зокрема, на першому поверсі ТРЦ відкриються магазини таких італійських брендів, як Intimissimi та Calzedonia.

Calzedonia – це італійська компанія, виробник жіночого одягу, нижньої білизни та купальників. Бренд був заснований в 1987 році, а зараз входить до складу Calzedonia Group, яка також володіє й іншими відомими брендами білизни: Intimissimi, Tezenis, Falconeri. Що стосується магазину Intimissimi, то він запропонує своїм клієнтам широкий асортимент білизни, а також домашнього та повсякденного одягу. Загальна площа торгових точок Calzedonia Group в ТРЦ Nikolsky складе 150 кв. м.

Окрім цього, Budhouse Group підписав договори оренди з магазинами Esprit, Дека і Swarovski. Повідомляється, що торгова точка fashion-рітейлера Esprit займе 203 кв. м, часовий магазин Дека розміститься на площі в 38,5 кв. м, а ювелірний бутік Swarovski орендував для себе 31 кв. м.

Нагадаємо, ТРЦ Nikolsky будується в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Загальна площа торговельного центру складе 106 000 кв. м, торгова – 53 000 кв. м. Парковка ТРЦ буде розрахована на 700 машиномісць. Крім уже названих операторів, Nikolsky вже підписав договори оренди з мережами магазинів Сільпо, Foxtrot, LC Waikiki, кінотеатром Multiplex, боулінгом Lucky Strike, сімейним розважальним комплексом Smile Park і фітнес-клубом Sport Life. Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановано на березень 2021 року.

Довідка. Budhouse – інвестиційно-девелоперська група компаній, заснована в 2006 році. Спеціалізується на розвитку, будівництві та управлінням проектами нерухомості на території України. Група володіє і управляє низкою об’єктів комерційної, офісної, готельної та житлової нерухомості в таких містах як Київ, Херсон, Черкаси, Одеса, Харків, Запоріжжя і Львів.

У портфель уже реалізованих проектів торговельної нерухомості Budhouse Group входять знакові для України об’єкти: ТРЦ Fabrika у Херсоні (GLA – 65 000 кв. м), ТРЦ Forum Lviv (GLA – 36 000 кв. м) і ТРЦ Lubava в Черкасах (GLA – 18 000 кв. м).

Читайте також –

Місто на Виноградарі: як виглядає ТРЦ Retroville за тиждень до відкриття (фоторепортаж)

Про автора