Головна > Новини > Відкриття > Новий рекорд: як виглядає найбільший магазин Reserved в Україні в ТРЦ Караван (фотоогляд)
Новий рекорд: як виглядає найбільший магазин Reserved в Україні в ТРЦ Караван (фотоогляд)

Новий рекорд: як виглядає найбільший магазин Reserved в Україні в ТРЦ Караван (фотоогляд)

Польський fashion-рітейлер LPP відкрив новий флагманський магазин Reserved в Харкові.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як розповіли RAU в українському підрозділі групи LPP, яка розвиває бренди Reserved, Cropp, Sinsay, Mohito і House, новий торговий об’єкт компанії розпочав роботу 26 червня в харківському торгово-розважальному центрі Караван на вулиці Героїв Праці, 7. Магазин оформлено в новітній концепції бренду, його будівництвом займалася компанія Synergy Construction.

Примітно, що двоповерховий магазин зайняв рекордну для українських магазинів бренда площу в 3200 кв. м, ставши найбільшим торговим об’єктом Reserved в Україні. В універмазі традиційно представлені зони чоловічого, жіночого та дитячого одягу. У той же час, збільшена площа дозволила компанії представити в торговій точці розширений асортимент одягу, взуття та аксесуарів, в тому числі сумок і біжутерії.

Підвищену увагу в Reserved приділили безпеці клієнтів у період епідемії коронавірусу. У магазині постійно дезінфікують поверхні, на вході доступні антисептики і одноразові рукавички, а відвідувачів постійно повідомляють про необхідність дотримання безпечної дистанції.

Нагадаємо, польська група LРP S.A. була створена в 1995 році, а перший магазин Reserved відкрила в 2000-му. Перший магазин рітейлера в Україні відкрився в 2003 році, а зараз це одна з найбільших fashion-компаній в Україні за кількістю магазинів і товарообігом. Станом на кінець 2019 року вона об’єднувала 100 торгових точок в країні й планувала збільшити торговельну мережу ще на 30% в поточному році.

Як виглядає новий флагманський магазин компанії в Україні – у фотоогляді RAU.

Читайте також – 

Fashion-рітейл після карантину: найбільший H&M, розширення LC Waikiki та перший аутлет All Stars

Про автора