![Мережа Auchan Україна розпочинає імпорт електроенергії для власних торговльних центрів](https://i0.wp.com/rau.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-30-55.jpg?resize=400%2C210&ssl=1)
Мережа Auchan Україна розпочинає імпорт електроенергії для власних торговльних центрів
![time icon](https://rau.ua/wp-content/themes/rau-theme/assets/clock1.png)
![](https://rau.ua/wp-content/themes/rau-theme/assets/eye.png)
Як і два попередні маркети харків’ян у західних областях країни, магазин буде процюваи під суббрендом Forta. Він відкриється у Стрию за адресою вул. Ольжича, 3.
Як повідомляє портал AllRetail, у Стрию Львівської області працюватиме гастромаркет Forta. Рітейлер опублікував відповідні вакансії про пошук персоналу у місті. Магазин буде відкрито поряд з об’їздною дорогою Стрия на місці колишньго Екоринку.
Нагадаємо, що перший гастромаркет Forta відкрився у березні 2023 року у луцькому ТЦ Baobab, де став продовольчим якірним орендарем. Другий супермаркет відкрився теж у Луцьку у липні цього року.
Рітейлер позиціонує себе як «сучасний гастромаркет європейського рівня», у пропозицію якого входять, зокрема, страви японської кухні, сендвічі, асортимент для гурманів тощо. У супермаркеті працює бренд-шеф, є власне виробництво, а у відділі кулінарії клієнтам пропонують weekend menu.
Forta є проектом харківського рітейлера Чудо Маркет.