Одесити на Прикарпатті: Таврія В відкриває перший супермаркет у Івано-Франківську

Одесити на Прикарпатті: Таврія В відкриває перший супермаркет у Івано-Франківську

17.08.2023 11:40
  2887
Микола Маранчак

Продовольчий рітейлер Таврія В, який працює переважно у південному регіоні, розширює свою експансію на захід країни. Зокрема, перша торгова точка в Івано-Франківську відкривається у новому ТЦ Київський.

Згідно з інформацією забудовника, новий ТЦ Київський площею більше 8000 кв. м почав роботу на території ЖК «Містечко Центральне», розташованого за адресою вул. Височана, 18. Супермаркет Таврія В став якірним орендарем нового торговельного центру. Нова концепція магазинів мережі передбачає розширений асортимент готової їжі (ready to eat, ready to go). Відділ кулінарії працює у форматі open kitchen. У компанії вважають, що відкритий спосіб приготування – це один з ефективних інструментів підвищення лояльності покупців. 

Це перший магазин мережі на Прикарпатті, проте не єдиний на заході України. Кілька супермаркетів Таврія В присутні у Хмельницькому. Також, як зазначає AllRetail, у 2013-14 роках супермаркет Таврія В функціонував у Львові. Водночас мережа продовжує розвиток в Одеському регіоні. 2 червня відкрився новий магазин у с. Фонтанка на вул. Дружби народів, 16 червня – у с. Прилиманське на вул. Центральній, а 21 липня – в с. Лиманка у ЖМ “Совіньйон”, що розташований у пров. Південносанаторний.

Наразі рітейлер, що розвиває три основні напрямки мережі – гіпермаркети, супермаркети та магазини “крокової доступності” – нараховує 106 торгових точок.

Довідка. Таврія В – одна з найбільших мультиформатних компаній України. Заснована у 1992 році в Одесі. Керує торговими об’єктами в шести регіонах України. Крім того, з недавніх пір компанія розвиває проект «ПЮРЕ» у форматі жорсткого дискаунтера.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку