Головна > Новини > Новини компаній > Сільпо розширює мережу #SilpoRecycling і тестує вивезення сміття кур’єром
Сільпо розширює мережу #SilpoRecycling і тестує вивезення сміття кур’єром

Сільпо розширює мережу #SilpoRecycling і тестує вивезення сміття кур’єром

Мережа супермаркетів Сільпо запускає дев’яту станцію #SilpoRecycling та тестує вивезення сортованого сміття кур’єром доставки.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, нова станція з прийому вторсировини розпочала роботу 31 липня в Запоріжжі за адресою вул. Перемоги, 64.

«У Запоріжжі ми вирішили протестувати нову послугу, яка мотивуватиме Гостей Сільпо ставати більш екологічними та допомагати планеті. Вони можуть віддавати підготовану і відсортовану вторсировину кур’єру доставки, який відвезе її на станцію #SilpoRecycling для подальшої переробки. А гості отримають додаткові екобали за турботу про довкілля. Максимальний об’єм, який може забрати кур’єр доставки — 60 літрів (мішок цукру)», — розповідає керівниця проекту #SilpoRecycling Галина Дмитрук.

В прес-службі рітейлера також відзначають, що проект реалізовано в партнерстві з ГО «Кольорові відра». Це друга сучасна станція з прийому вторсировини #Silporecycling у Запоріжжі. Нині працюють 9 станцій #Silporecycling у великих містах України (Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі).

В компанії нагадують, що всі, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок». За 1 кг скла можна отримати 50 балів, 1 кг паперу – 110 балів, 1 кг металу – 1000 балів, а за 1 кг пластику – 350 балів. Згідно з правилами програми Власний Рахунок, після закінчення звітного періоду, бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у Сільпо.

Станція прийматиме такі види вторсировини:

  • пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;
  • папір – картон, папір, журнали, газети, паперове паковання, упаковку Tetra Pak;
  • скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;
  • метал – алюмінієві банки.

Працюватиме станція з 15:00 до 20:00 у будні, та з 9:00 до 14:00 у вихідні. В святкові дні пункт прийому вторсировини не працюватиме.

Довідка. Сільпо — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Заснована в 1998 році. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group. Станом на липень 2020-го нараховує 263 супермаркети, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo та інтернет-магазин shop.silpo.ua, запущений під час карантину. В компанії діє проект підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка традицій», продукцію яких можна придбати в Сільпо і делікатес-маркетах Le Silpo.

Читайте також –

Заміна якоря: в рівненському ТРЦ Злата Плаза відкриється новий дизайнерський Сільпо

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *