Рената Якубченієне, ТРЦ Retroville: У планах – відкрити 75% площі ТРЦ у серпні

Рената Якубченієне, ТРЦ Retroville: У планах – відкрити 75% площі ТРЦ у серпні

29.06.2022 08:45
  2348
Костянтин Симоненко

Генеральний директор столичного ТРЦ і БЦ Retroville розповіла про плани відновлення роботи торгового центру, який значно постраждав від ракетного обстрілу.

Цей матеріал доступний російською мовою

Read in English

На порталі Commercial Property опубліковано розповідь гендиректора ТРЦ і БЦ Retroville  Рената Якубченієне про складне рішення та етапи відновлення об’єкту. Нагадаємо, 15 червня частково відновив роботу київський ТРЦ Retroville, хоча раніше повідомлялося, що його поетапно відкриватимуть у серпні та грудні 2022 року і березні 2023 року. Цей об’єкт постраждав від ракетного обстрілу 20 березня 2022 року, внаслідок якого було пошкоджено фасади з південно-східного боку й один із восьми входів, розбито частину вітрин і завдано шкоди оздобленню всередині будівлі.

Це було складне рішення. Ми багато аналізували ситуацію, оцінювали збитки, шукали рішення, як продовжувати роботу і в якому форматі. Наше завдання як бізнесу – допомагати економіці країни, повернути робочі місця, сплачувати податки. Це наш внесок в економіку України. Ще хочеться відзначити наших відвідувачів, які також вплинули на рішення відкрити ТРЦ раніше. Ми отримали величезну кількість повідомлень із підтримкою та теплими відгуками, ці люди дійсно чекають нашого відкриття. Тому ми ухвалили рішення про часткове відкриття ТРЦ раніше.

Та частина, яку ми відкриваємо, постраждала найменше, тож, оцінивши ситуацію, ми дійшли висновку, що зможемо забезпечити її роботу з 15 червня цього року. Відновлювати ТРЦ ми взялися відразу, щойно з’явилася можливість. Було виконано величезну роботу з прибирання та розчищення території, багато волонтерів приєдналися до нас і допомогли на цьому етапі. Потім взялися за відновлення частини торгово-розважального центру, щоб можна було відкрити його для відвідувачів. Паралельно проводяться відновлювальні роботи по всьому ТРЦ, щоб уже на початку серпня відкрити 75% його площі разом із ключовими брендами, кінотеатром, фуд-кортом, розважальними дитячими комплексами, а також супермаркетом Novus. У нас великі плани, і ми віримо, що все вийде.

ТРЦ працюватиме в оновленому режимі. Через воєнний стан, а також комендантську годину графік роботи скоротиться у вечірній час. ТРЦ працюватиме з понеділка до неділі, час роботи з 10:00 до 19:00. Важливо, що деякі послуги, такі як паспортний сервіс і сервісний центр МВС України, працюватимуть за окремим графіком.

Також ми продовжуємо збирати інформацію та спілкуватися з нашими відвідувачами з приводу графіка, щоб зробити його максимально комфортним для них.

З 15 червня 2022 року відновили роботу понад 15 орендарів, серед яких Terranova, JYSK, New Balance, Famo, Duna, Vovk, Osczr, CallagHan, Formenti, Skechers, Vizhital, Sarto Grange, Athletics, CaseHub (острів), обмін валют, Зроби Сам (острів), PRO Espresso та Coffeelat.

Усі питання щодо оренди обговорюються й узгоджуються індивідуально з кожним орендарем. У всіх дуже різні ситуації та можливості продовжувати співпрацю. Ми намагаємося знайти баланс і партнерський підхід, йдемо назустріч орендарям. У цьому питанні ми дуже гнучкі та націлені на співпрацю. Ми виконали дуже велику роботу, щоб відновити діяльність тих орендарів, які відкрилися з 15 червня.

Читайте також –

Незламні: київський ТРЦ Retroville планує часткове відкриття з 15 червня


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку