Незламні: київський ТРЦ Retroville планує часткове відкриття з 15 червня

Незламні: київський ТРЦ Retroville планує часткове відкриття з 15 червня

06.06.2022 08:15
  1507
Микола Маранчак

Попри зруйнування, які залишили за собою російські загарбники влучанням ракети у Retroville, вже у червні ТРЦ і БЦ на просп. Правди, 47 частково відновить роботу. Повне відновлення заплановане на серпень.

“Ми незламні та сильні і готові відновлювати роботу. Наша підтримка економіки України – вклад у майбутню перемогу”, – говориться в повідомленні торгово-розважального центру. Відновлять свою роботу понад 15 магазинів, серед яких: Terranova, JYSK, New Balance, Famo, Duna, Vovk, CallagHan, Formenti, Sketchers, Vizhital, Sarto Grange, Athletics та інші. Крім того, відвідувачі зможуть отримати послуги у Сервісному центрі та Паспортний сервіс.

«15 червня відкриваємо одну частину, там, де Паспортний сервіс, відкриті поки що будуть лише 4 та 5 входи. Відновлять роботу орендарі, які там розташовуються. Друга частина ТРЦ відкривається на початку серпня», – розповіла генеральний директор ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченіене.

Нагадаємо, в ніч на 21 березня російська ракета потрапила у ТРЦ Retroville на Виноградарі. Удар ракети припав на спортивний комплекс Sport Life — він повністю зруйнований. В короткий термін рятувальники ліквідували сильну пожежу. Пізніше власники ТРЦ Retroville звернулися до міжнародного бюро архітектурних рішень Design Hub International щодо проекту реконструкції будівлі, та повідомили, що окупанти пошкодили близько 40% конструктиву всього комплексу загальною площею 118 000 кв. м. В травні Stolitsa Group повідомила, що три чверті площ об’єкта будуть відкриті для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно власники ТРЦ Retroville відкриють у грудні 2022 року та березні 2023 року.

Довідка. ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Серед переваг місцерозташування комплексу необхідно відзначити хорошу транспортну доступність. ТРЦ оточують чотири жваві вулиці – проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. Загальна площа об’єкта (GBA) становить 120 334 кв. м, серед яких 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.

Читайте також

Рітейл під вогнем: 10 найбільших ТРЦ України, які постраждали від обстрілів російських окупантів (+фото)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку