Головна > Новини > Конфликти > Палаючі бочки і протитанкові їжаки: підприємці ТЦ Барабашово побудували барикади (+фото)
Палаючі бочки і протитанкові їжаки: підприємці ТЦ Барабашово побудували барикади (+фото)

Палаючі бочки і протитанкові їжаки: підприємці ТЦ Барабашово побудували барикади (+фото)

У Харкові підприємці ТЦ Барабашово почали безстрокову акцію протесту проти будівництва дороги через ринок на Салтівку.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляє портал 057.ua, ввечері 13 лютого підприємці почали зміцнюваті під’їзні позіції до Барабашово з боку околиці ринку в бік ТЦ Рост, розташованого біля станції метро «Київська». Про це журналісту видання повідомив керівник прес-служби торгового центру Барабашово Сергій Зайцев.

Раніше повідомлялося, що 16 жовтня 2019 року харківські депутати на сесії міськради проголосували за будівництво дороги в районі Барабашово, яка з’єднає Салтівку з центром міста. Таке рішення Харківської мерії викликало обурення з боку підприємців, які й до цього виходили на акції протесту. Невдоволення підприємців Барабашово було обумовлено тим, що через будівництво дороги їх торгові павільйони будуть знесені.

Керівник прес-служби ТЦ Барабашово повідомив, що вже декілька тижнів невідомі розкидають різні приписи. «Клеять папірці з погрозами знести торгові об’єкти. Це діючі торговельні об’єкти з людьми, з товаром. Ці приписи не вручають належним чином – їх просто хтось розклеює. І з’ясувати, наскільки це реальні приписи, неможливо. Крім цього, ходили люди по торговим майданчикам і провокували підприємців. Вони розповідали, що ось-ось заїдуть бульдозери, які обіцяв Ігор Терехов», – зазначив керівник прес-служби.

Сергій Зайцев заявив, що в зв’язку з усіма цими подіями у підприємців «увірвався терпець». «Десь вони знайшли або зробили зі швелера подобу протитанкових їжаків. Вони півтораметрові. Вчора їх поставили і зв’язали між собою ланцюгами. Зараз зміцнюють і зварюють між собою блоки за допомогою труб. Палять багаття, розклали гумові шини і розгорнули плакати. Одна вантажна машина перегородила прохід. Люди в будівельних касках і жилетах», – підкреслив Сергій Зайцев.

Керівник прес-служби ТЦ Барабашово каже, що вночі були присутні до 50 чоловік. «Поки немає ніякої техніки, люди розійшлися привести себе до ладу. І потім будуть знову «підтягуватися», а за першим сигналом велика кількість людей готова вийти на захист Барабашово і свого бізнесу. Зараз акція є безстроковою», – заявив Зайцев.

Він додав, що перемогою для підприємців буде вважатися рішення міськради скасувати плани будівництва дороги «по долях людей» і пропозиція альтернативного варіанту.

У прес-службі мерії Харкова журналісту 057 заявили, що акцію протесту на ринку «повинен коментувати психіатр». «Це чисто медична ситуація. Її повинен коментувати спеціалізований лікар», – відзначили в прес-службі.

У той же час в прес-службі Національної поліції в Харківській області журналісту 057 повідомили, що на місці поліцейські забезпечують охорону порядку. Також в прес-службі патрульної поліції Харкова уточнили, що в районі ТЦ Барабашово дорога не перекрита.

Джерело: 057.ua

Читайте також – 

Генадій Буткевич, АТБ: Чуже я ніколи не візьму, але своє не віддам

Про автора