Головна > Найкраще RDBExpo > RDBExpo 2019: як стати партнером та експонентом
RDBExpo 2019: як стати партнером та експонентом

RDBExpo 2019: як стати партнером та експонентом

28-29 березня 2019 року в Києві, в НСК Олімпійський, відбудеться Третя спеціалізована міжнародна виставка індустрії рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Expo.

Read in English

Ассоциация ритейлеров Украины приглашает представителей компаний сферы розничной торговли, девелопмента, инвесторов, брокеров и консультантов, компаний сегмента b2b на Третью международную специализированную выставку индустрии Retail&Development Business Expo – 2019.

Уже сейчас у ритейлеров, девелоперов, брокеров и консалтеров, а также в2в-компаний есть возможность присоединиться к выставке как партнер или экспонент!

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ RDBExpo

КОНТАКТИ З ПИТАНЬ РОЗМІЩЕННЯ СТЕНДІВ І ПАРТНЕРСТВА:

Едуард Ковтун

RDBExpo-2019 буде проходити в двох форматах: крім трьох поверхів експозони, паралельно з виставкою, в трьох конференц-залах будуть проходити семінари, лекції, workshop за участю провідних фахівців сфери рітейлу та торговельної нерухомості.

На них будуть презентовані кейси від найуспішніших українських і зарубіжних рітейл-компаній, обговорені актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовані ключові тенденції та очікування на найближчі роки.

На трьох поверхах НСК Олімпійський (Київ, вул. Велика Васильківська, 55) на два дні зберуться перші особи – власники, топ-менеджмент і лінійні керівники – лідерів ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості.

Квитки на Retail&Development Business Expo-2019 вже у продажі!

ПРИДБАТИ КВИТКИ

Контакти з питань реєстрації:

Олеся Кобцева

Читайте також –

Запрошуємо на Retail&Development Business Expo – 2019

Про автора