Підсумки RAU workshop «Трансформація в HR»

Підсумки RAU workshop «Трансформація в HR»

18.02.2022 07:45
  855
Микола Маранчак

Асоціація рітейлерів України спільно з robota.ua 16 лютого провели workshop, присвячений питанням оцінки та мотивації роботи персоналу, тенденціям ринку праці в рітейлі, а також захисту людей і бізнесу в умовах пандемії та загрози військового вторгнення.

Цей текст доступний також російською мовою

Подія відбулася в Києві за адресою вул. Велика Васильківська 55, в готелі Park Inn By Radisson Troitska. Учасниками заходу стали представники таких компаній як Алло, Flagman, Decathlon, Аптека АНЦ, Sportmaster, Respublika Park, Retail Group, Територія MIN, Фокстрот, ЦУМ Чернігів, SOVA, Фармастор, СК “Інноваційний страховий капітал” та інших.

Програму відкрив модератор заходу, директор з маркетингу robota.ua Ярослав Гуменюк. Одразу після його вітального слова з презентацією Оцінка та мотивація роботи персоналу за допомогою внутрішнього NPS та CSI (практичні інструменти та впровадження)” виступила HRD мережі магазинів YUKI Надія Танасова. Вона розповіла про вплив результатів внутрішньої клієнтоорієнтованості на мотивацію персоналу, метод обчислення внутрішнього NPS та CSI за допомогою оцінки суб’єктивних та об’єктивних факторів та пояснила, як працює зворотний зв’язок і яким чином підвищується ефективність процесів.

Наступним слово взяв Expert Key Account Manager robota.ua Владислав Котельницький. Темою його докладу стала «Аналітика ринку праці. Тренди та тенденції рітейлу». Зокрема, він поділився даними про те, що відбувається на ринку праці в рітейлі, представив портрет пошукача в цій галузі та звітував про зарплати в роздрібному бізнесі в Україні та світі.

За даними експерта, всього чотири області забезпечують 50% від усього товарообігу України (Київська – 28%, Дніпропетровська – 9,6%, Харківська – 7,3%, Одеська – 7,2%). При цьому структура розподілу вакансій і резюме в Україні повторює структуру роздрібного товарообігу.

Після кава-брейку програма продовжилася в форматі панельної дискусії на тему: «Війна та корона – план Б для компаній». Як компанії планують захищати людей та бізнес у разі військового вторгнення, що робити в умовах стрімкого поширення коронавірусу та як планувати роботу в умовах кадрового голоду – своєю думкою поділилися HRD Алло Олена Нікіточкіна, HRD Агромат Ірина Гнутова, HR Director robota.ua Юлія Бабаєва та CEO Famo.ua Юлія Томусяк.

Модерувала дискусію Мирослава Трандаш, Managing Partner MIRA top recruiting & Talentor Ukraine. Після активного обговорення усі охочі мали змогу задати питання експертам.

Асоціація рітейлерів України дякує партнерам, учасникам та гостям заходу, і запрошує 13-14 квітня 2022 року на найбільшу зустріч рітейлу країни – VI щорічну виставку RAU EXPO – 2022. Детальніше про подію – за посиланням.

Ще більше фото з події – дивіться в огляді RAU на Facebook.

Читайте також

RAU Expo 2022: головні теми, які обговорюватимуться на сесіях


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку