Головна > Найкраще RDBExpo > Головну зустріч рітейлерів RAU EXPO 2020 перенесли на осінь через поширення коронавірусу
Головну зустріч рітейлерів RAU EXPO 2020 перенесли на осінь через поширення коронавірусу

Головну зустріч рітейлерів RAU EXPO 2020 перенесли на осінь через поширення коронавірусу

Організаційний комітет найбільшої в Україні виставки індустрії рітейлу та девелопменту RAU EXPO 2020 оголосив про перенесення заходу на осінь. Причина – погіршення епідеміологічної ситуації та посилення заходів безпеки для учасників заходу.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Виставка RAU EXPO 2020, яку щорічно проводить Асоціація рітейлерів України, була запланована на 2-3 квітня. Але через епідеміологічну ситуацію у світі організатори вирішили перенести захід на осінь.

«Ми відповідально ставимося до своєї роботи й активно реагуємо на всі зовнішні чинники, які можуть поставити під загрозу здоров’я і життя наших гостей. Оцінивши темпи поширення коронавірусу в світі й підтримавши заходи для запобігання епідемії в Україні, ми переносимо проведення RAU EXPO 2020 на осінь», – заявив Андрій Жук, голова правління Асоціації рітейлерів України.

Нова дата проведення RAU EXPO 2020 ще уточнюється. Наразі організатори розглядають можливість об’єднання виставки з церемонією нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce та торговельної нерухомості України RAU Awards 2020, яка відбувається щорічно наприкінці вересня.

RAU EXPOнайбільша спеціалізована виставка індустрії рітейлу й девелопменту в Україні, яка об’єднує:

  • 2 дні виставки;
  • 3 виставкові зали;
  • 90+ компаній-експонентів;
  • 500+ компаній-учасників;
  • 80+ топ-спікерів – перші особи і топ-менеджмент рітейлу й девелопменту;
  • презентації кейсів, нових об’єктів торговельної нерухомості та панельні дискусії;
  • більше 2000 гостей з 8 країн світу;
  • after party.

Оргкомітет продовжить посилено працювати над програмою виставки, щоб восени представити ще більше цікавих спікерів й унікальних експозон.

Що робити з квитками?

Гості, які уже придбали квитки на RAU EXPO 2020, зможуть використати їх восени. Або дізнатись додаткову інформацію в організаторів:

Про автора