Головна > Новини > ТРЦ Ocean Plaza скасовує орендну плату на час карантину
ТРЦ Ocean Plaza скасовує орендну плату на час карантину

ТРЦ Ocean Plaza скасовує орендну плату на час карантину

Керуючою компанією “Київ Молл Менеджмент” прийнято рішення про скасування нарахування орендної плати, експлуатаційних витрат і маркетингових платежів за період з 17.03.2020 по 31.03.2020 рік для орендарів ТРЦ Ocean Plaza, які закриті у зв’язку з введенням карантину.

Цей текст доступний також російською мовою

“Рішення не поширюється на орендарів, які в зазначений період часу продовжують вести господарську діяльність в штатному режимі, або в режимі кур’єрської доставки та/або самовивозу на території ТРЦ: продуктові магазини, господарські магазини (відділи), аптеки, заклади громадського харчування та інші”, – повідомила Дар’я Завадська, комерційний директор ТРЦ Ocean Plaza.

За її словами, про перегляд умов на наступні періоди буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, раніше рішення про скасування орендної плати в період карантину прийняли також Budhouse Group (у херсонському ТРЦ Fabrika та черкаському Lubava), столичний ТРЦ Dream Town, хмельницький ТРЦ Оазис і мережа ТЦ Аракс. Таким чином керуючі компанії намагаються підтримувати орендарів в умовах повного закриття магазинів і втрати виручки.

Раніше повідомлялося, що уряд України продовжив карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу до 24 квітня 2020 року. Обмежуються масові заходи, закривається пасажирське авіасполучення і кордони, торгово-розважальні центри, ресторани і непродуктові магазини, впроваджуються інші обмежувальні заходи. Українцям не рекомендують виходити з дому без крайньої необхідності.

Читайте також

Карантин в Україні: якими будуть наслідки для ТРЦ, рестораторів та операторів розваг

Про автора