В Умані відкрився перший у місті салон-магазин Люксоптика

В Умані відкрився перший у місті салон-магазин Люксоптика

02.03.2021 12:00
  783
rau

27 лютого відкрився новий магазин в місті Умань за адресою: вул. Тищика, 23. Торговельна точка стала першою для рітейлера в цьому місті.

Читати російською

Загалом мережа вже має 191-ин об’єкту у 37-ми містах України. Окрім відкриття нових торгових точок Люксоптика активно оновлює наявні магазини. З початку 2021 року вже чотири оптики розпочали роботу в новому форматі після реконструкції.

Під час планування торгового простору в Умані особлива увага була приділена не лише сучасному дизайну, а й ергономічності. Територія магазину складає 90 кв. метрів і для максимальної зручності клієнтів розділена на чотири зони: кабінет лікаря, кабінет майстра-оптика, окремі зони сонцезахисних окулярів та оправ.

На вітринах оптики одночасно представлено 1030 оправ та сонцезахисних окулярів. Тож за одне відвідування оптики можна вирішити одразу кілька питань — перевірити зір, придбати стильні сонцезахисні окуляри або замовити виготовлення окулярів з оптичними лінзами будь-якої складності за рецептом. В оптиці можна підібрати контактні лінзи й отримати консультацію з правильного користування та догляду за ними.

В асортименті представлені як світові, так і українські бренди: Polaroid, Ray-Ban, Guess, Carrera, Jimmy Choo, Casta, Sunderson, Luxoptica та ін.

Читайте також – 

Огляд новин drogerie&beauty: EVA, The Body Shop, Brocard, ISEI та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку