Stop fake: у НАБУ спростували звинувачення АТБ у продажу гуманітарної допомоги

Stop fake: у НАБУ спростували звинувачення АТБ у продажу гуманітарної допомоги

14.09.2022 12:00
  1648
Костянтин Симоненко

Наприкінці серпня НАБУ провело серію обшуків у запорізьких високопосадовців щодо їх можливої причетності до привласнення гуманітарної допомоги. Один із «агентів НАБУ» невдовзі у своєму повідомлені заявив, що ця гуманітарка нібито реалізовувалась у мережі АТБ. Його вислів підхопили десятки медіа-ресурсів та розігнали по всьому вітчизняному інформпростору.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков, на поданий компанією офіційний запит до НАБУ за роз’ясненнями, отримали офіційну відповідь. Там йдеться наступне: «Станом на момент отримання запиту, зазначена у ньому особа не є працівником Національного бюро, а отже НАБУ не несе відповідальності за зміст її заяв…».

Простіше кажучи, фейкові повідомлення розповсюджувала не менш фейкова особа.

Додатково у держоргані зазначили, що АТБ-маркет не є фігурантом будь-яких кримінальних проваджень, ініційованих бюро. Більш того, НАБУ повідомили, що навіть процесуального статусу «фігурант кримінального провадження» у діючому законодавстві України не існує. Звернення та відповідь НАБУ додаються.

Читайте також –

Офіційна заява корпорації АТБ щодо ситуації з розкраданням гуманітарної допомоги у Запоріжжі


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку