Офіційна заява корпорації АТБ щодо ситуації з розкраданням гуманітарної допомоги у Запоріжжі

Офіційна заява корпорації АТБ щодо ситуації з розкраданням гуманітарної допомоги у Запоріжжі

31.08.2022 11:56
  2039
rau

Корпорація АТБ офіційно заявляє, що інформація, яка поширюється з боку одного з агентів НАБУ, стосовно реалізації розкраденої у Запоріжжі гуманітарної продукції через магазини АТБ не відповідає дійсності. Наведені у неї тези є неперевіреною інформацією, що свідомо вводять в оману клієнтів й партнерів компанії та широкий загал громадськості.

Корпорація АТБ не мала та не має жодних підписаних угод, щодо постачання на реалізацію продуктів харчування та товарів першої необхідності гуманітарного спрямування від сторонніх постачальників через магазини торговельної мережі АТБ у регіоні.

У свою чергу, АТБ неодноразово повідомляла громадськість про запуск додаткових імпортних поставок продуктів харчування та товарів першої необхідності з Польщі, країн Балтії, Туреччини, Чехії, Італії тощо. Ці товари, як і решту імпорту, компанія самостійно закупає у західних партнерів-виробників та поставляє напряму до магазинів..

За останні місяці, компанією було отримано багато запитів з боку правоохоронних органів в рамках кримінальних проваджень, щодо ймовірної реалізації гуманітарної продукції. Також, контролюючими органами неоднарозово проводились відповідні перевірки у магазинах торговельної мережі АТБ щодо цих підозр. Жодного факту реалізації гуманітарної продукції виявлено не було.

Корпорація АТБ жорстко засуджує будь-які дії посадових осіб щодо привласнення та нецільового використання гуманітарної допомоги. Вважає такі дії неприпустимими, ганебними та негідними високого звання громадянина України.

З іншого боку, АТБ звертається до представників ЗМІ та інших осіб утриматися від поширення неперевіреної та недостовірної інформації, яка завдає шкоди ділової репутації компанії, своєчасно звертатися до прес-служби компанії для отримання об’єктивних коментарів.

Група компаній АТБ залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи, щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

Читайте також –

Корпорація АТБ сплатила 9,79 млрд грн податків і зборів за І півріччя 2022 року


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  121
Усі новини ринку