Головна > Новини > Відкриття > Торговельна мережа Hop Hey вийшла в Житомир і скоригувала плани розвитку
Торговельна мережа Hop Hey вийшла в Житомир і скоригувала плани розвитку

Торговельна мережа Hop Hey вийшла в Житомир і скоригувала плани розвитку

18 травня найбільша українська мережа з продажу пива Hop Hey, яка раніше розвивалася під брендом Море пива, відкрила перший магазин у Житомирі.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, об’єкт розташовано за адресою проспект Миру, 15. Новий магазин працює у форматі маркету з частковим самообслуговуванням. Асортимент Hop Hey включає 20 кранів з пивом та іншими напоями на розлив, пляшкове українське та імпортне пиво, вина та безалкогольні напої, понад 200 видів закусок, а також супутні SKU, сувеніри та товари для відпочинку.

До середини червня заплановане відкриття ще двох магазинів Hop Hey в Житомирі.

Зважаючи на поточну ситуацію в країні, компанія також скоригувала плани розвитку, і найближчим часом запустить у роботу лише ті об’єкти, які повністю або майже повністю були підготовлені ще до проголошення карантину. Також до звершення карантинного періоду мережа відмовилась від традиційних святкових відкриттів, щоб не утворювати великих скупчень людей.

Нагадаємо, раніше генеральний директор мережі Дмитро Молчанов в інтерв’ю RAU заявляв про плани компанії відкрити в 2020 році близько 80-ти нових торгових точок. В минулому році компанії запустила в роботу 86 нових магазинів.

Довідка. Hop Hey/Море Пива – найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива, заснована в 2009 році в Дніпрі. Розвиваючись шляхом франшизи, компанія об’єднує понад 400 магазинів у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській та Херсонській областях.

Читайте також – 

Від білизни до вина: власник бренду Sealine запустив мережу алкомаркетів

Про автора