Польська рітейл-група ССС відкриває перший магазин HalfPrice в Україні у ТРЦ Respublika Park

Польська рітейл-група ССС відкриває перший магазин HalfPrice в Україні у ТРЦ Respublika Park

01.11.2023 08:15
  3987
Валерія Байда

Мережа HalfPrice, що належить польській компанії CCC, відкриває свій перший флагманський магазин в Україні. Новий магазин буде розташований в ТРЦ Respublika Park і відчиняє свої двері для покупців 9 листопада 2023 року.

Загальна площа магазину становить понад 1800 кв. м. HalfPrice пропонує широкий вибір брендового одягу, взуття, аксесуарів, косметики, іграшок та товарів для дому відомих брендів за дуже привабливими цінами.

«HalfPrice — це новий гравець на ринку України, і відкриття його першого магазину в ТРЦ Respublika Park — важлива подія для шанувальників моди та вигідних покупок. Ми очікуємо, що наші клієнти зустрінуть HalfPrice з великим інтересом. Ця подія свідчить і про те, що Україна залишається привабливою для інвестицій і бізнесу, навіть у важкий період воєнного стану», — зазначає генеральний директор ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

Магазин HalfPrice заснований на концепції off-price, в рамках якої пропонує покупцям брендові товари високої якості з суттєвими знижками. Це можливо завдяки закупівельникам, які тісно співпрацюють з брендами по всьому світу і щодня шукають найкращі пропозиції. Колекція у мережі постійно зростає і змінюється, і щодня на полицях можна знайти нові товари — від люксових брендів до найпопулярніших.

«HalfPrice був створений з думкою про “мисливців за знижками”. У наших магазинах часто можна знайти одиничні екземпляри за дуже привабливими цінами. Тому варто поспішати з покупкою – адже наступного дня товару вашої мрії може вже не бути на полиці», — розповідає Йоанна Чижевська, віце-президент з продажу HalfPrice.

HalfPrice дебютував у Польщі на початку травня 2021 року. Сьогодні мережа представлена в дев’яти країнах Центральної та Східної Європи, де вже відкрила понад 100 магазинів.

«Мережа магазинів HalfPrice вже успішно працює в Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії, Хорватії, Словенії, Румунії, Латвії та Угорщині. Тепер ми раді вітати рітейлера в Україні та нашому торгово-розважальному центрі. Цей магазин прекрасно доповнює нашу галерею та надає можливість нашим гостям знайти вигідні пропозиції та найсвіжіші тренди моди», — додає директор з оренди ТРЦ Respublika Park Олена Яценко.

Довідка. Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, який був відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв. м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює в сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку