Головна > Найкраще RDBExpo > RAU Expo пройде з дотриманням всіх необхідних норм безпеки
RAU Expo пройде з дотриманням всіх необхідних норм безпеки

RAU Expo пройде з дотриманням всіх необхідних норм безпеки

В рамках IV Міжнародної спеціалізованої виставки індустрії RAU Expo – 2020, яка пройде 9-10 вересня в Київському НСК Олімпійський, організатори будуть здійснювати всі необхідні заходи з охорони здоров’я та безпеки під час заходів.

Цей текст доступний також російською мовою

Прагнучи забезпечити “максимально можливий захист” для спікерів, експонентів, відвідувачів, партнерів і співробітників в період пандемії COVID-19, Асоціація рітейлерів України вводить посилені заходи безпеки. “Безпека наших співробітників і гостей – наш головний пріоритет. Зі свого боку можемо гарантувати бездоганний рівень безпеки та гігієни в НСК Олімпійський під час RAU Expo – 2020”, – заявила генеральний директор Асоціації рітейлерів України Оксана Приходько.

Всі заходи, які пройдуть в рамках міжнародної виставки, будуть відповідати офіційним правилам соціальної дистанції та гігієни, включаючи можливості дотримання мінімальної відстані між учасниками 1,5 метра. На вході відвідувачам будуть вимірювати температуру і контролювати наявність захисних масок. Дезінфікуючі засоби будуть у вільному доступі, в тому числі, в санітарних вузлах додатково розмістять дезінфектори і докладні інструкції про вжиті заходи.

Крім того, буде введено обмеження кількості відвідувачів в будівлі, щоб забезпечити фізичне дистанціювання. Також посилять санітарний і клінінговий сервіс з використанням дезінфікуючих засобів. Квитки будуть доступні тільки для покупки онлайн після реєстрації.

У павільйонах буде використовуватися постійна вентиляція із застосуванням систем очищення повітря.

Асоціація рітейлерів України продовжує працювати над підготовкою найбільшої в Україні виставки індустрії рітейлу і девелопменту RAU Expo.

https://rdbexpo2020.ticketforevent.com/

Читайте також

RAU Expo та RAU Awards 9-10 вересня в НСК Олімпійський

 

Про автора