Головна > Retail Awards > RAU Expo та RAU Awards 9-10 вересня в НСК Олімпійський
RAU Expo та RAU Awards 9-10 вересня в НСК Олімпійський

RAU Expo та RAU Awards 9-10 вересня в НСК Олімпійський

9-10 вересня в Києві в НСК Олімпійський відбудеться IV міжнародна спеціалізована виставка індустрії RAU Expo – 2020. В рамках виставки також пройде IV урочиста церемонія нагородження RAU Awards – 2020.

Цей текст доступний також російською мовою

Асоціація рітейлерів України продовжує працювати над підготовкою найбільшої в Україні виставки індустрії рітейлу та девелопменту RAU Expo. Дуже сподіваємося, що все-таки нам вдасться зустрітися всім ринком офлайн!

https://2event.com/events/1859274

Серед вже підтверджених експонентів виставки: Budhouse Group, торгово-розважальні центри Victoria Gardens, Aladdin, Smart Plaza, Piramida, Sky Park, Подоляни, Hollywood, ПортCity, рітейлер MOYO, а також B2B-компанії – RDA, Synergy Construction, moneyveo, Ader Haber, IBS, Consulting for Retail, Fondy, Quantula та інші.

СТАТИ ЕКСПОНЕНТОМ RAU Expo

Захід проходитиме в двох форматах – виставка та конференції. В рамках ділової програми планується 15 конференцій в 3 потоки, де виступить понад 80 топ-спікерів – перші особи і топ-менеджмент рітейлу і девелопменту.

Також в рамках виставки відбудеться IV урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі, e-commerce та торговельної нерухомості України RAU Awards – 2020. Переможці премії будуть визначені шляхом голосування учасників галузі, опитування гостей церемонії, а також Експертної ради, сформованої Асоціацією рітейлерів України.

Цього року кращі з кращих будуть обиратися у 28-ми номінаціях, з яких 13 номінацій відносяться до роздрібної торгівлі, 8 – до девеломенту ТРЦ і 7 – до сфери e–commerce.

Дати: 9-10 вересня
Локація: НСК Олімпійський

Ми тримаємо руку на пульсі навколо ситуації, пов’язаної з Covid-19, і обов’язково завчасно повідомимо, якщо будуть якісь зміни в графіку проведення заходу.

https://rdbexpo2020.ticketforevent.com/

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)

Контактна особа з питань партнерства:

Юлія Кушка (+38 067 223 07 30 / j.kushka@rau.ua)

Про автора