Головна > E-commerce > Краса без кордонів: Makeup запустив онлайн-магазин у Франції
Краса без кордонів: Makeup запустив онлайн-магазин у Франції

Краса без кордонів: Makeup запустив онлайн-магазин у Франції

До 14-ти країн, в яких працює онлайн-ритейлер Makeup, приєдналася Франція. Makeup.fr активно приймає перші замовлення, пропонуючи клієнтам континентальної Франції, Корсики та Монако вибір з більш ніж 77 000 продуктів від понад 2000 брендів різних beauty-напрямків.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомили представники компанії.  “Щомісяця понад мільйон клієнтів отримують свої замовлення, а тепер до них приєднуються і мешканці Франції, адже подібний вибір beauty-товарів навіть у столиці краси та моди жоден з гравців ринку не пропонує”, – говориться у повідомленні компанії. Максимально комфортну процедуру доставлення та отримання замовлень, що так важливо в умовах, які склалися зараз у світі, Makeup забезпечує у партнерстві зі службою доставки Collisimo.

Асортимент Makeup включає бренди-бестселери та зірки рейтингів блогерів, унікальні недорогі товари, невеликі бренди-виробники з усіх куточків світу, продукти для професіоналів візажу, манікюру, стайлінгу, нішева парфумерія, парфумерія та косметика сегмента люкс. Рітейлер працює в Італії, Угорщині, Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині.

Станом на 2019 рік Makeup вдалося увійти в топ-20 світових beauty-онлайн-платформ за обсягом трафіку. Мета компанії стати лідером в онлайн-торгівлі косметичною продукцією в Європі.

Довідка. Makeup — провідний онлайн б’юті-рітейлер України, що працює вже у 15-ти країнах. Щорічно сайти компанії відвідують понад 280 млн користувачів, купуючи більш ніж 45 млн товарів. Асортимент компанії налічує понад 200 000 товарів і представляє більш ніж 4500 брендів косметики, парфумерії та аксесуарів для краси.

Читайте також

Перший в офлайні: Makeup відкрив магазин у Києві і планує розвиток мережі в Європі

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *