IKEA в Україні: стартував інтернет-магазин, відкриваються дві точки видачі замовлень – у ТРЦ Rive Gauche та гіпермаркеті Metro у Києві

IKEA в Україні: стартував інтернет-магазин, відкриваються дві точки видачі замовлень – у ТРЦ Rive Gauche та гіпермаркеті Metro у Києві

14.05.2020 03:24
  516
Іван Зайцев

Поки що придбати товари шведської корпорації можливо тільки онлайн, але IKEA вже анонсувала відкриття першого фізичного магазину – у столичному ТРЦ Blockbuster Mall.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як повідомляється у прес-релізі компанії, наразі шведський рітейлер пропонує українським покупцям близько 3600 товарів для дому всіх категорій. Замовлення можна робити на сайті www.ikea.ua.

«Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці та комфортному перебуванню вдома. Сподіваємося, наш широкий асортимент товарів і рішень для дому допоможе українцям облаштувати особистий простір і покращити повсякденне життя», – сказав Флоріан Меллє (Florian Mellet), керівник IKEA в Україні.

Покупці матимуть можливість обирати, де та як забрати свій товар – в одному з пунктів для отримання замовлень у Києві безкоштовно або за допомогою послуги доставки додому. Вже готові розпочати роботу два пункти – у ТЦ Rive Gauche на Лівому березі Дніпра та Metro Cash&Carry. Служба доставки організована у співпраці з компанією DB Schenker. При цьому компанія попереджає про можливі затримки доставки товарів протягом перших кількох днів роботи.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Читайте також

Крига тане: як IKEA 13 років в Україну виходила


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку