Керівником розвитку мережі Master Zoo призначений колишній менеджер Сільпо і UTG

Керівником розвитку мережі Master Zoo призначений колишній менеджер Сільпо і UTG

22.11.2019 11:50
  568
Виктор Нагорский

Мережа магазинів Master Zoo ввела посаду керівника розвитку мережі. Цей пост посів Сергій Антонов, який раніше обіймав посаду заступника голови департаменту розвитку в Сільпо.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як розповів Сергій в коментарі RAU, зміни в керівництві спрямовані на посилення ключових позицій компанії. У 2020 році Master Zoo продовжить розширення мережі магазинів, а також реформат торгових точок.

«Серед моїх ключових завдань будуть збереження лідерства мережі в сфері рітейлу товарів для тварин, а також масштабування і збільшення мережі зоомаркетів до 130 одиниць за три роки. Пріоритетом для розвитку мережі будуть міста-мільйонники: Київ, Харків, Львів, Дніпро і Одеса. При цьому будуть розглядатися вдалі локації для відкриття і в інших містах», – зазначив Антонов.

Його досвід роботи в сфері рітейлу і торговельної нерухомості становить понад десяти років. До приходу в Master Zoo Сергій сім років займався розвитком мережі супермаркетів Сільпо на посаді заступника голови департаменту розвитку. А до цього працював у консалтинговій компанії UTG, де в тому числі займався брокериджем столичного ТРЦ Ocean Plaza, сімферопольського ТРЦ Меганом, набором операторів громадського харчування та дьюті-фрі в аеропорту Київ (Жуляни).

Нагадаємо, MasterZoo – найбільша мережа зоомаркетів в Україні. Компанія постійно розширює свою присутність у великих містах й регіонах країни і зараз налічує більше 85 торгових об’єктів. У 2018 році мережа MasterZoo провела реформат: поміняла айдентику, змінила написання бренду і корпоративні кольори, логотип і слоган. З метою поліпшення комфорту покупок в маркетах також змінили інтер’єр, реалізувавши в торгових залах світлий дизайн, широкий простір, навігацію і fashion-зони.

Як виглядає і що пропонує торговий об’єкт компанії в новому форматі можна прочитати в матеріалі за посиланням.

Читайте також – 

Призначення в рітейлі: Fozzy Group, ЕКО маркет, Eldorado, LC Waikiki, Watsons та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку