Головна > Новини про карантин > Відповідальний бізнес об’єднує зусилля для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом
Відповідальний бізнес об’єднує зусилля для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом

Відповідальний бізнес об’єднує зусилля для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом

Компанія «Хенкель в Україні» та лінія магазинів EVA передали в міські клінічні лікарні Києва і Дніпра захисні засоби майже на 500 000 грн.

Цей матеріал доступний російською мовою

Лінія магазинів EVA використовує усі можливості для допомоги лікарням і безпосередньо медикам, які лікують коронавірусних хворих. Декілька соціальних проєктів реалізовано власним коштом компанії, деякі у колаборації з партнерами.

Один з таких проєктів – підтримка ініціативи партнера мережі компанії «Хенкель в Україні» – спрямувати 10% від ціни будь-якого товару ТМ Fa (продукції з догляду за тілом та гігієни) Благодійному фонду CEO Foundation Club. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 500 000 грн та спрямувати їх на допомогу лікарням, які рятують хворих на Covid-19.

За ці кошти благодійний фонд закупив  692 одноразових захисних костюми з бахілами (по 346 на кожну лікарню) та 900 захисних масок SSP2 (по 450 на кожну лікарню), які було передано міській клінічній лікарні №9 міста Києва та їх колегам з клінічної лікарні №21 міста Дніпро.

«У цей складний час, коли Україна і весь світ зіштовхнулися зі смертельною коронавірусною інфекцією, наша компанія використовує будь-яку можливість, щоб допомогти і лікарням, і безпосередньо медикам, які  лікують інфікованих хворих. Тому ми з радістю підтримали ініціативу партнера нашої мережі компанію «Хенкель в Україні» і спільними зусиллями придбали 692 захисних одноразових костюмів з бахілами та 900 захисних масок і передали їх у міські клінічні лікарні у Києві та Дніпрі», – говорить виконавча директорка лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.  

Нагадаємо, що днями лінія магазинів EVA передала 1 000 багаторазових захисних костюмів медичним закладам Дніпра, Одеси та Миколаєва, а також забезпечила на місяць карантину 242 опорні лікарні Україна засобами дезінфекції. Загальна сума допомоги склала близько 1 млн грн.

Читайте також – 

Епіцентр запустив швидку психологічну допомогу для співробітників

Про автора