Компанія Цитрус подарувала пошуковому загону новий мікроавтобус

Компанія Цитрус подарувала пошуковому загону новий мікроавтобус

09.02.2021 03:00
  1832
Дарія Осіїк

Мережа Цитрус активно займається благодійністю. У минулому році, в рамках своєї благодійної акції, компанія запустила продажу листівок, гроші з яких пішли на спеціальні іграшки і ґаджети для дітей з особливостями у розвитку.

Читати російською

Згідно зі статистикою, щорічно в Україні близько восьми тисяч дітей опиняються у розшуку. Часто приводом для втечі з дому можуть бути не лише конфлікти в сім’ї, а й байдужість з боку батьків. Ознайомившись із цією невтішною статистикою, голова президії Южно-Української міжнародної колегії адвокатів Рубен Степанян організував пошуковой загін “Подолаємо разом”, який спеціалізується на пошуку зниклих дітей. Менш ніж за три роки цей загін став одним з найуспішніших соціальних проектів Одеської області. Він безпосередньо співпрацює з родичами зниклих дітей, правоохоронними органами та журналістами.

Для підвищення ефективності загону “Подолаємо разом” не вистачало спеціального автомобіля. Весь цей час члени загону виїжджали на пошук дітей на власних транспортних засобах. Тому Цитрус подарував загону мікроавтобус CITROEN, що допоможе загону досягати ще кращих результатів.

4 лютого маркетинг директор компанії Цитрус Дмитро Демидов, засновник пошукового загону Рубен Степанян і командир загону Наталія Михалюк зустрілися в одеському автосалоні для передачі автомобіля і поговорили про важливість таких соціальних проектів.

Пошуковий загін “Подолаємо разом” подякував Цитрус за надану допомогу і закликав усіх небайдужих приєднуватися до членів загону. “Дякуємо за такий великий внесок в розвиток нашого загону. Тепер ефективність нашої роботи, без сумніву, зросте”, – відзначив Рубен Степанян.

“Компанія Цитрус дуже рада бути причетною до таких важливих соціальних проектів. Сподіваємося, наш подарунок допоможе врятувати багато дітей”, – підсумував Дмитро Демидов.

Читайте також – 

У Краматорську відкрився оновлений Цитрус


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку