Призначення місяця в рітейлі та не тільки: Аптека доброго дня, Tarantino Family, ТРЦ Dream, Yakaboo та Avon Україна

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: Аптека доброго дня, Tarantino Family, ТРЦ Dream, Yakaboo та Avon Україна

14.10.2022 09:00
  2718
Дарія Осіїк

Які зміни відбулися за останні місяці на топ-посадах українських компаній сфер рітейлу та суміжних галузей, хто пішов на підвищення, хто залучив іноземних фахівців, і хто залишив посаду через недоречне висловлювання.

Аптека Доброго дня

Новим маркетинг-директором національної мережі Аптека доброго дня стала Анна Романова. До цього призначення Анна Романова очолювала маркетинг в ТасКомБанк.  Її професійний досвід складає понад 20 років, у портфоліо Анни — управлінські посади у компаніях Socar, Фуршет та інші.

У портфоліо Анни є кейси: створення маркетингових стратегій та запуск рекламних та PR-кампаній, реалізація масштабних всеукраїнських та регіональних комплексних проектів. «Ми радуємл, що Анна приєдналася до нашої команди. Український ринок аптечного рітейлу дає нам багато можливостей і ми переконані, що завдяки своєму досвіду Анна допоможе переосмислити підходи у сервісах і комунікаціях з клієнтами», — прокоментувала призначення СЕО мережі Аптека доброго дня Оксана Кириченко.

Tarantino Family

Відтепер куруватиме управління ресторанами Tarantino Family буде представник групи пивоварень та закладів German Kraft Beer Флоріан Боллен. Ця новина з’явилась на сторінці Боллена в мережі LinkedIn.

Флоріан Боллен, засновник інноваційної сім’ї пивоварень та закладів German Kraft Beer, займатиметься управлінням ресторанами Tarantino Family в Україні. До мережі входять 28 ресторанів та 12 брендів, у яких працює близько 3000 українців», — сказано у повідомленні.

«Побувавши в Україні кілька разів, я дуже вражений тим, що рівень ресторанної культури в цій країні неймовірно високий. Початок роботи у Києві стане чудовим підтвердженням нашої віри у перемогу українців та гарним прикладом для європейських інвесторів», — прокоментував призначення Боллен. У планах пана Болена відкриття кількох громадських пивних закладів у Києві.

ТРЦ Dream

Керуючим директором ТРЦ Dream призначений Олексій Пашунов. Олексій почав роботу в ТРЦ Dream на початку вересня. Серед основних завдань – реалізація стратегії компанії, зокрема продовжити реконцепт ТРЦ і запровадження нових інструментів управління. Серед цілей Олексія – робота ТРЦ на 100% та покращення економічних показників компанії в умовах війни.

«Позиція керуючого директора була запроваджена на початку 2020 року. З початку війни генеральним директором та керуючим одночасно залишався я, – підкреслив співвласник ТРЦ Dream Гарік Корогодський. – Для нас важливо було знайти однодумця в умовах війни. Для цього знадобився час. Олексій розділяє цінності й цілі компанії, має досвід, розуміння ринку та гарне почуття гумору. Так, для нас це важливо».

Олексій Пашунов управляв проектами в міжнародних компаніях з 2006 року. Зокрема, три роки керував активами Metro Cash&Carry Ukraine, працював генеральним директором ТОВ «Амстор Ритейл Груп», у міжнародній консалтинговій компанії Jones Lang LaSalle, має досвід роботи з міжнародними інвесторами та введення на ринок України нових брендів.

«За останні три роки команда Dream суттєво змінила об’єкт на краще – моє завдання продовжити роботу з розвитку компанії, ввести короткострокове планування в умовах війни, але з амбітними цілями на майбутнє», – відзначив Олексій.

Avon Україна

Володимира Нефедова призначено новим генеральним директором Avon Україна та Грузія. Екс-директор Аннелі Лоорітс очолила комерційні ринки Західної Європи.

Такі організаційні й кадрові зміни зумовлені потребою посилення позиції компанії в обох напрямах і приєднанням Avon Україна та Грузія до комерційних ринків Центральної Європи.

Компанія Avon впевнена, що глибока експертиза, розуміння бізнесу прямого продажу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Володимиру підтримувати забезпечення українських представників і клієнтів якісними продуктами європейського виробництва й сприяти стабілізації бізнесу в Україні. «Мій пріоритет — сприяння швидкій і плавній інтеграції Avon Україна та Грузія з комерційними ринками Центральної Європи для зміцнення й зростання. Щодо України, то головне завдання — це відновлення бізнесу довоєнного часу та його подальше процвітання. Адже стабільний бізнес — це підтримка наших представників і можливість для них діставати максимальну вигоду від співпраці з компанією Avon, а також вагомий внесок у відродження економіки України», — каже Володимир Нефедов. Аннелі Лоорітс, яка очолювала Avon Україна та Грузія з вересня 2021 року й має успішний досвід роботи з країнами Nordic (країни Балтії та Фінляндія), переходить до наступного розділу своєї кар’єри. З 1 жовтня 2022 року вона очолила й розвиватиме комерційні ринки Західної Європи.

Yakaboo

Наприкінці вересня CEO Yakaboo Іван Богдан пішов з посади після того, як у соціальних мережах здійнялася хвиля оурення через його недоречні висловлювання у бік жіночої аудиторії.  Нагадаємо, що Іван Богдан, виступаючи під час панельної дискусії “Українська книга: після війни, геть від Москви”: на запитання хто є основним клієнтом Yakaboo Іван Богдан відповів, що більшість покупців книг — жінки, але додав невдалу ремарку про те, що вони як завжди витрачають на книги гроші, зароблені чоловіками.

“Хочу публічно принести всім свої щирі вибачення. Мій невдалий вислів вчора під час панельної дискусії про портрет сучасного українського читача викликав у соцмережах справедливе обурення. Я усвідомлюю, що такі формулювання неприпустимі у жодній формі та за будь-якої ситуації.

Повірте, я дуже жалкую про вчорашній інцидент. Ніколи так не мислив та не маю жодних упереджень в гендерному питанні. Це важливий урок для мене. Я усвідомлюю всю відповідальність і розумію наслідки. Ми у компанії прийняли непросте, але правильне спільне рішення – я йду з посади СЕО Yakaboo”, – написав Іван Богдан на своїй сторінці у Facebook.

Книжний магазин також публічно вибачився за слова свого колишнього СЕО: “Цінності – це не папірець на стіні. Вони перевіряються діями і відповідними рішеннями. Повага до наших клієнтів, партнерів, співробітників – є ключовою цінністю компанії. Без винятків. У зв’язку з цим ми ухвалили єдине можливе рішення. Іван Богдан відсторонений від управління компанією”, – говориться у повідомленні компанії.

Тимчасово функції СЕО Yakaboo виконуватиме директор з операційної діяльності Олена Безугла.

Читайте також – 

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: McDonald’s, Ашан, Metro Cash&Carry, Arricano, Nhood Ukraine та інші


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку