Призначення місяця в рітейлі та не тільки: McDonald’s, Ашан, Metro Cash&Carry, Arricano, Nhood Ukraine та інші

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: McDonald’s, Ашан, Metro Cash&Carry, Arricano, Nhood Ukraine та інші

07.09.2022 09:00
  2921
Дарія Осіїк

Які зміни відбулися за останні місяці на топ-посадах українських компаній сфер рітейлу та суміжних галузей, які мережі та торговельні об’єкти посили свої команди, хто перейшов до інших гравців ринку та які цілі поставлено перед фахівцями, що пішли на підвищення або змінили місце роботи.

McDonald’s Україна

Юлія Бадрітдінова розширила свою посаду, оскільки була призначена CEO McDonald’s на ринках України, Чехії та Словаччини. Ці ринки входять до одного бізнес-підрозділу, що включає 11 європейських ринків у складі McDonald’s.

Юлія Бадрітдінова призначена CEO McDonald’s

Призначення було оголошене з 1 серпня 2022 року. Юлія замінить Дена Кемпа, попереднього генерального директора Чехії та Словаччини, який перейшов на посаду старшого директора з франчайзингу в корпорації McDonald’s.

Юлія Бадрітдінова очолює McDonald’s Україна останні три роки. На своїй попередній керівній посаді в McDonald’s Україна вона відповідала за маркетинг, аналіз поведінки споживачів і бізнесу, функцію корпоративних комунікацій і стратегічне планування в компанії. Загалом вона працює в компанії вже більше 11 років.

До приходу в McDonald’s Юлія обіймала маркетингові посади у сфері ресторанів швидкого обслуговування, а також в Nestle Confectionary та рекламному агентстві Saatchi&Saatchi. Юлія вважає, що для досягнення амбітних бізнес цілей потрібен цілісний підхід до створення унікального клієнтського досвіду та досвіду працівників, що неможливо без глибокого розуміння стратегії та занурення в деталі. Цей підхід спрацював в Україні та приніс високий рівень довіри до бренду McDonald’s в Україні (понад 60%).

Юлія Бадрітдінова активно підтримує благодійність та соціальні справи. Саме під її керівництвом у 2016 році було створено «Фундацію Дім Рональда Макдональда» в Україні, де вона зараз є головою наглядової ради.

Ашан Україна

З 1 вересня в керівному складі Ашан Україна одразу кілька змін: Наталія Пилипенко, Марта Труш, Дмитро Товстолуг зайняли нові посади.

Як повідомила RAU прес-служба мережі, Наталія Пилипенко, яка до цього працювала директором із продажів, відтепер очолюватиме дирекцію з інновацій. Замість Наталії, дирекцію з продажів буде очолювати Марта Труш, яка до цього працювала на посаді HR-директора компанії. А цей напрямок продовжить розвивати Дмитро Товстолуг, який раніше обіймав посаду операційного HR-директора. З кожним роком кількість українців у складі комітету директорів українського офісу зростає, і з цими змінами становитиме переважну більшість. Детальніше про кожне призначення.

Наталія Пилипенко в команді Ашан Україна з 2009 року. Починала працювати контролером управління магазину, потім кілька років очолювала колектив гіпермаркету. Останні сім років керувала дирекцією з продажів. На новій посаді Наталія планує активно розвивати напрямок діджиталу, сервісів доставки та вдосконалювати взаємовідносини з клієнтами.

Марта Труш приєдналась до Ашан Україна в 2012 році, на позицію менеджера з продажів. 2017-го була призначена керуючою магазином у Києві. З початку 2019 працювала на посаді HR-директора компанії. Марта ставить собі за мету продовжити якісну адаптацію магазинів, згідно стратегії розвитку компанії, відкриваючи фіджитальні точки контакту з клієнтом. Планує зробити шлях клієнта більш комфортним. А в магазинах покращити зону свіжих продуктів та прийом клієнта.

Дмитро Товстолуг працює в Ашан Україна з 2009 року. Займав різні посади від менеджера відділу до директора магазину в різних регіонах України. До команди HR Дмитро приєднався в червні 2021 року, обійнявши посаду операційного HR-директора. На новій посаді він продовжить втілення HR-політики для забезпечення підприємства компетентними і мотивованими командами. Працюватиме над посиленням марки роботодавця, надаючи пріоритет фізичній і фінансовій безпеці, дотриманню цінностей соціально відповідального підприємства.

Metro Cash&Carry

Новим директором з маркетингу Metro Cash&Carry Ukraine призначений Павло Кожухар. Про своє нове призначення Павло 15 серпня повідомив на власній сторінці у Facebook.

До цього Павло майже шість років працював маркетинг-директором Domino’s Pizza. За цей час український бізнес виріс з 20 піцерій і неповного покриття в доставці по Києву до 94 піцерій в двох країнах і 17 містах.

Після Domino’s Pizza Павло з липня по жовтень 2021 року працював в компанії Parimatch Ukraine на позиції керівника відділу доходів. Також Павло має досвід роботи в Mitsubishi Motors на посаді Marketing coordinator & Head of Digital Ukraine та директором по рекламі на порталі RIA.com.

Nhood Ukraine

У серпні Анна Корягіна отримала підвищення в девелоперській компанії Nhood Ukraine та перейшла з посади СОО на посаду СЕО. 

Відомо, що раніше Анна більше п’яти років працювала в компанії Ceetrus Ukraine, почавши з позиції директора торгового центру. Під її керівництвом відділ оренди успішно зберігав нульовий рівень вакантності в торгових галереях, які знаходились в управлінні Ceetrus Ukraine, було досягнуто максимальний рівень комерціалізації площ в нових проектах, а також було успішно розроблено концепцію нових проектів.

Крім того, Анна також є ліцензованим оцінювачем по системам BREEAM New Construction, BREEAM In-Use і DGNB.

Arricano

Юрій Полд залишив посаду директора Arricano. Це стало відомо з резолюції річних загальних зборів компанії, що пройшла 29 серпня у Лімассолі (Кіпр).

Згідно з результатами зборів компанії, оприлюдненими на Лондонській фондовій біржі у вівторок, рішення про перепризначення Юрія Полда було відкликано після його повідомлення про бажання піти з посади директора з особистих причин.

Річні збори акціонерів повторно призначили інших директорів: Георгіоса Комодромоса, Володимира Тимочка, Френка Льюїса; повторно затвердило KPMG Limited як аудиторів товариства на строк до завершення чергових загальних зборів, на яких подаються фінансові звіти.

Читайте також – 

Призначення місяця в рітейлі та не тільки: Arricano, ТРЦ Respublika Park, IKEA, ТРЦ РайON, Цитрус, GАР


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку