Відкриття ТРК Lukianivka Mall в Києві відклали ще на рік

Відкриття ТРК Lukianivka Mall в Києві відклали ще на рік

10.05.2019 12:11
  1023
Ukrainian Retail Association

Девелоперська компанія Arricano Real Estate Plc, яка споруджує на Лук’янівці в Шевченківському районі торговельно-розважальний комплекс Lukianivka Mall, змінила терміни реалізації проекту.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як пише портал Property Times з посиланням на Інтерфакс-Україна, відкриття ТРК переноситься на 2021 рік.

Згідно з повідомленням, раніше компанія планувала здачу проекту в експлуатацію в кінці 2020 року. Орендні площі ТРК мають складати близько 50 000 кв. м. Компанія також має право оренди та право власності на декілька історичних будівель, що розташовані на земельній ділянці, де ведеться будівництво.

Нагадаємо, раніше Arricano залучила 140 млн грн для фінансування будівництва ТРК Lukianivka. Як повідомлялося, компанія уклала новий кредитний договір з Райффайзен Банк Аваль з терміном погашення до 31 грудня 2023 року.

Умови даного кредитного договору передбачають нарахування 20,55% річних. До першої виплати коштів кредит уже забезпечений іпотекою ТРК City Mall в Запоріжжі (належить групі компаній Arricano), буде забезпечений заставою майнових прав за договорами оренди, укладеними з орендарями City Mall, і гарантією Arricano.

Довідка. Arrіcano – один з найбільших девелоперів і мережевих операторів торгово-розважальних комплексів в Україні. Arricano володіє найбільшим в країні портфоліо реалізованих ТРК, загальна орендна площа яких становить більше 212 000 кв. м.

Портфель компанії географічно диверсифікований за рахунок активів в різних регіонах України: Київ – ТРЦ РайON і Проспект, Кривий Ріг – ТРК Сонячна Галерея, Запоріжжя – ТРК City Mall. На стадії девелопменту в компанії знаходиться ще три проекти.

Читайте також – 

Гнучкість та мультфункціональність: CEO Arricano про те, яким буде ТРЦ Lukianivka


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку