Головна > Новини > Відкриття > Новини книжкових магазинів: Буква, Книгарня Є, Палатка, книгарня-кав’ярня Старого Лева та інші
Новини книжкових магазинів: Буква, Книгарня Є, Палатка, книгарня-кав’ярня Старого Лева та інші

Новини книжкових магазинів: Буква, Книгарня Є, Палатка, книгарня-кав’ярня Старого Лева та інші

Нові Буква в ТРЦ Оазис і Книгарня Є в ТРЦ Gulliver, закриття книгарні Палатка в Києві і Глобус у Львові, результати зростання онлайн-торгівлі та інші новини книжкового рітейлу.

Цей текст доступний також російською мовою

Буква

Національна мережа книжкових магазинів відкрила 17 Лютого 30-й свій магазин. Як повідомила RAU прес-служба мережі, об’єкт розташований на першому поверсі столичного ТРЦ Оазис. Площа магазину – близько 50 кв. м. покупцям пропонується широкий асортимент книжкових видань класичної та сучасної художньої літератури, бізнес-літератури та науково-популярних видань, дитячих книг для будь-якої вікової категорії, канцелярії, листівок та ігор.

Буква – мережа сучасних книжкових супермаркетів, що працює на ринку України з 2009 року. Рітейлер об’єднує 30 книжкових точок і онлайн-магазин. Також платформа включає в себе кав’ярню, сцену, дитячі майданчики та інші зручності для українських інтелектуальних і культурних подій.

Книгарня Є в ТРЦ Gulliver

Книгарня Є відкрила в Києві на вул. Спортивна площа, 1 а, новий магазин. Як повідомляє рітейлер у себе на Facebook, торгова точка знаходиться на четвертому поверсі ТРЦ Gulliver. В асортименті – великий вибір літератури українською та іноземними мовами, дитячий відділ та інше.

В центрі Львова закриють один з найстаріших книжкових магазинів

Книгарня Глобус на площі Галицькій, 12, припиняє роботу 28 лютого. Вона пропрацював тут більше 60-ти років. Як повідомляє Zahid.net, торгова точка буде закрита через нерентабельність. На її місці, на площі 81 кв. м, працюватиме книгарня харківського видавництва Vivat. Офіційне відкриття заплановано на квітень 2020 року.

«Книгарня-кав’ярня Старого Лева» на Контрактовій площі

В Києві на вулиці Сковороди відкрився новий заклад «Книгарня-кав’ярня Старого Лева». Як повідомляє The Village Украина, це вже друга торгова точка “Видавництва Старого Лева” в Києві. У меню пропонують Еспресо за 25/30 гривень, латте і флет вайт по 40 гривень. Також можна замовити чай – обліпиховий, імбирний, фруктовий або зелений. Крім їжі та напоїв, у закладі можна придбати книги видавництва.

Zakapelok в Києві

Наприкінці минулого року в Києві на вулиці Верхній Вал, 62, відкрилась книгарня-кав’ярня Zakapelok. В асортименті представлена сучасна та класична художня література, політичний нон-фікшн, публіцистика, прикладна література, подарункові видання та багато іншого. Інтер’єр магазину виконаний в стилі лофт.

У Zakapelok пропонують придбати книгу, за що в подарунок можна отримати глінтвейн, капучино або чай. Посадочних місць в кафе – близько 20.

Книжковий магазин «Палатка» припиняє роботу

30 січня в Києві на вулиці Олеся Гончара закрилась книгарня Палатка. Про це повідомив The Village Украина з посиланням на торговельну точку. Причин закриття не називають: “У це важко повірити, але ми закриваємося. Назавжди. Попрощатися Палаткою можна до 30 січня включно. Після цього незалежна книгарня припинить своє існування”, – повідомили вони.

До листопада 2019 року книгарня Палатка працювала на вулиці Олеся Гончара, пізніше діяла лише в громадському ресторані Urban Space 500.

Онлайн-торгівля книгами зросла на 31% за рік

Торгівля книгами онлайн – в числі основних трендів, які будуть притаманні українському ринку в 2020 році. Згідно з даними prom.ua и bigl.ua, найбільш перспективною нішею виглядає торгівля авто-мототоварами – приріст за рік 39%. На другому місці – подарунки, книги та товари для хобі, які додали минулого року 31%.

Читайте також

Yakaboo.ua відкрив свою першу офлайн-книгарню на Хрещатику

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора