Головна > Новини > Відкриття > Український бренд Jasmine відкрив магазин в столиці Казахстану
Український бренд Jasmine відкрив магазин в столиці Казахстану

Український бренд Jasmine відкрив магазин в столиці Казахстану

Бренд жіночої білизни Jasmine відкрив партнерський магазин в місті Нур-Султан, який став уже другим для компанії в Казахстані.

Цей матеріал доступний російською мовою

Він розпочав роботу 26 жовтня на другому поверсі найбільшого торгово-розважального центру столиці – Mega Silk Way. Як нагадують в прес-службі компанії, перший пілотний магазин бренду Jasmine був відкритий в Казахстані (ТРЦ Мега Алмати) майже два роки тому і, за свідченням представників партнера, він демонструє відмінні результати, тому розвиток мережі триває.

Другий в Казахстані бутик українського бренду зайняв більшу площу, ніж перший – 150 кв. м проти 135 кв. м. Що стосується асортименту торгової точки, то в магазині представлено близько 1000 найменувань жіночої білизни.

Нагадаємо, в 2019 році Jasmine також вийшов на ринок Саудівської Аравії, відкривши магазин в ТЦ Al Salaam Mall Jeddah в місті Джедда. Партнером бренду в цьому проекті виступив один з найбільших регіональних рітейл-операторів – компанія Kafak International LLC. В її планах запуск мережі з 40-ка магазинів бренду Jasmine в 12-ти країнах Близького Сходу (включаючи Саудівську Аравію, Об’єднані Арабські Емірати, Кувейт, Катар та інші).

Читайте також –

Від пошиття рукавиць до міжнародного бренду: історія успіху ТМ Sealine

Про автора