Intersport відкриває найбільший в Україні аутлет-магазин спорттоварів

Intersport відкриває найбільший в Україні аутлет-магазин спорттоварів

25.10.2018 08:10
  729
Виктор Нагорский

Перший аутлет-магазин швейцарського бренду Intersport в Україні відкриється вже 27 жовтня в столичному ТЦ Епіцентр на Берковецькій, 6 В.

Він розміститься на площі 2800 кв. м і запропонує своїм покупцям спорттовари з постійними знижками до -60%. «Аутлет Intersport на Берковецькій стане найбільшим магазином спорттоварів дисконтного формату в Україні. Асортимент буде сформований із спортивного одягу і взуття попередніх колекцій, які будуть продаватися зі знижками до 60%. У магазині будуть представлені брендові речі та власні торгові марки Intersport. Продукцію минулих сезонів плануємо викуповувати у постачальників великими партіями, за рахунок чого зможемо запропонувати своїм клієнтам кращі в країні ціни на цю продукцію», – розповіла директор Intersport Україна Юлія Максименко.

У свою чергу директор департаменту маркетингу Intersport Україна Лаура Лапіна в коментарі RAU зазначила, що в новому аутлет-магазині проведуть деякі зміни в мерчендайзингу, які будуть спрямовані на швидкий пошук покупцем необхідного йому товару. «Якщо говорити про товарні групи, представлені в аутлет-магазині, то акцент буде зроблений на спортивному взутті. У той же час, асортимент одягу в торговій точці буде сортирований за розмірами, щоб покупцеві було легше знайти підходящі речі», – сказала вона, додавши, що крім спортивного одягу і взуття, в торговій точці буде представлений спортінвентар зі знижкою від 10% на весь асортимент.

У разі успіху нового формату, рітейлер планує відкривати й інші аутлет-магазини в Україні.

Нагадаємо, швейцарський бренд Intersport був виведений на український ринок в 2016 році компанією Епіцентр К. Менш ніж за два роки компанія зуміла розширити мережу до 23 торговельних точок в країні. Раніше стало відомо, що незабаром Intersport також планує відкриття торгового об’єкта в столичному ЦУМ. Як розповіла в інтерв’ю RAU Юлія Максименко, площа торгової точки в ЦУМ становитиме 1400 кв. м. У цілому до кінця 2018 року компанія мала намір відкрити близько п’яти торгових точок. Частина з них вже почала роботу.

Читайте також –

Олег Гумінський, Спортмастер Україна: Запускаємо нову торговельну мережу Brands To Go


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку