Головна > Досвід > Інновації > Велмарт першим з рітейлерів України впровадив систему самостійних оплат у мобільному додатку Pick&go
Велмарт першим з рітейлерів України впровадив систему самостійних оплат у мобільному додатку Pick&go

Велмарт першим з рітейлерів України впровадив систему самостійних оплат у мобільному додатку Pick&go

Вперше в Україні покупці можуть оплачувати  товари в супермаркетах із QR-кодом без участі касира.

Цей матеріал також доступний російською мовою

3 квітня 2019 року мережа гіпермаркетів «Велмарт» оголосила про офіційний запуск мобільного додатка Pick&go. Все, що потрібно для початку роботи, — завантажити мобільний додаток у смартфон, зареєструвати банківську картку в мобільному гаманці Masterpass та вирушати за покупками, скануючи штрихкоди товарів. На виході з торгового залу покупець самостійно проводить оплату в додатку — без черги та касира.

За допомогою Pick&go відвідувачі магазину можуть контролювати вартість усієї покупки до оплати, редагувати список товарів, переглядати історію покупок, ознайомитися з акційними пропозиціями та швидко знайти найближчий магазин. У разі виникнення будь-яких запитань у процесі використання Pick&go завжди можна звернутися до консультанта в торговому залі.

Мобільний додаток доступний в Apple Store та Google Play.

Протягом наступних місяців Retail Group планує розширити функціонал розробки та впровадити систему самостійної купівлі в інших своїх торгових мережах Велика Кишеня та ВК Експрес.

Мережа пропонує разом із широким асортиментом товарів, власним виробництвом, бездоганною якістю та прийнятними цінами ще й інноваційний сервіс, який дозволяє керувати часом, бюджетом та робить процес купівлі зручнішим.

 Довідка. Retail Group — компанія, яка динамічно розвивається у сфері рітейлу та орієнтується на впровадження нових технологій і новаторських проектів у своєї діяльності.

Холдинг мережами гіпермаркетів-дискаунтерів Велмарт в Україні та Молдові, супермаркетами Велика Кишеня та  магазинами формату «біля дому» ВК Експрес в Україні. Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів Green Hills Market (Молдова).

У травні 2013 року Retail Group впровадила власну розробку IT-фахівців компанії — каси самообслуговування в усій мережі магазинів.

Читайте также –

Почти Amazon Go: Велмарт внедряет технологию Pick&Go для самостоятельного сканирования и оплаты товаров

Про автора