Головна > Новини > Звіти > Товарообіг мережі Brocard в 2019 році зріс на 10% – до 4,25 млрд грн
Товарообіг мережі Brocard в 2019 році зріс на 10% – до 4,25 млрд грн

Товарообіг мережі Brocard в 2019 році зріс на 10% – до 4,25 млрд грн

Мережа магазинів преміальної косметики та парфумерії Brocard в минулому році відкрила дев’ять нових та оновлених магазинів, а також збільшила товарообіг на 10% в порівнянні з 2018-м – до 4,25 млрд грн.

Цей матеріал доступний російською мовою

Про це в інтерв’ю RAU розповів керуючий компанією «Брокард-Україна» Юрій Гаткін. «Товарообіг компанії в 2019 році склав 4,25 млрд грн. У порівнянні з 2018-м загальний обсяг продажів зріс приблизно на 10%. Це зростання в основному було забезпечене відкриттям нових торгових об’єктів. Середній чек в 2019 році практично не змінився, він коливається в діапазоні 1200-1500 грн в залежності від сезону», – сказав Гаткін, зазначивши, що загальний обсяг податкових відрахувань рітейлера в минулому році склав 384 млн грн.

При цьому він підкреслив, що введений в березні поточного року карантин став болючим ударом для бізнесу. Компанії довелося тимчасово закрити всі 97 магазинів в країні, але при цьому рітейлер продовжував виконувати взяті на себе фінансові зобов’язання.

«Наприклад, навіть в період простою магазинів ми платили комунальні платежі в торгових центрах – в цілому 11 млн грн на місяць. При цьому нашою принциповою позицією було на 100% зберегти колектив. Ми цього домоглися, продовжуючи підтримувати персонал весь цей час», – уточнив Юрій Гаткін.

За його словами, незважаючи на пов’язані з коронавірусом складності, компанія має намір запустити в роботу всі магазини, раніше заплановані до відкриття в поточному році. Зокрема, в столичних торгово-розважальних центрах Retroville та Blockbuster Mall. В цілому рітейлер планує відкрити до чотирьох нових об’єктів.

Повне інтерв’ю засновника мережі Brocard, в якому він розповів про запуск інтернет-магазину та амбіції рітейлера в e-commerce, сірий ринок парфумерії та цінові війни, а також наслідки карантину для галузі, буде доступно на сайті RAU найближчим часом.

Читайте також – 

Ольга Шевченко, EVA: Криза й оренда. Чому власникам приміщень доведеться піти на поступки

Про автора