Після фуршету: Сільпо відкрило 7 магазинів за тиждень на місці колишніх супермаркетів Фуршет

Після фуршету: Сільпо відкрило 7 магазинів за тиждень на місці колишніх супермаркетів Фуршет

19.04.2021 07:45
  22859
Микола Маранчак

З 9 по 16 квітня 2021 року в Києві та ще п’яти містах після косметичного ремонту відкрито перші Сільпо на місці колишніх маркетів Фуршет.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. “Ми інтенсивно працюємо, аби гості якнайшвидше отримали доступ до добірних продуктів і якісного сервісу Сільпо. Протягом квітня планується відкриття ще понад десяти супермаркетів. Тож до свят гості у різних куточках країни матимуть змогу комфортно вибирати для себе найкраще від топових українських виробників і власного імпорту Сільпо”, – розповіли в компанії.

Першим реформатом на місці Фуршет став супермаркет Сільпо у Києві на вулиці Антоновича, 165. Площа торгового залу магазину складає 1200 кв. м. В торговій точці з 8:00 до 23:00 щодня працюватимуть чотири класичних каси, п’ять самокас і дві каси тютюнової лавки. Серед іншого, в магазині є відділ фірмової кулінарії Сільпо та відділ із добірним алкоголем з широким асортиментом власного імпорту.

Ще два магазини відкрилися у Коростишіві Житомирської області та Нетішині Хмельницької області. Перший з них розташований на вулиці Київська, 66, в ТЦ Фуршет. Площа торгового залу – 1033 кв. м. Особливе місце в магазині займають кулінарія та великий м’ясний відділ, також є послуга замовлення м’яса до шашлику. Другий – у ТРЦ ОТС на вул. Лісна, 1 Б. У магазині є власна кулінарія Сільпо та гриль. Площа торгового залу об’єкту складає 880 кв. м.

Також чотири магазини Сільпо на місці Фуршет відкрилися за такими адресами:

  • Київ, Повітрофлотський проспект, 66 (площа – 1240 кв. м)
  • Хмельницький, вул. Каменецька, 122 (площа – 1447 кв. м)
  • Малин, вул. Грушевського, 43 (площа – 720 кв. м)
  • Прилуки, вул. Київська, 138 (площа – 1588 кв. м)

У найближчих планах компанії – впровадження послуги онлайн-замовлень у всіх нових магазинах.

Нагадаємо, в кінці січня 2021 року Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства ДП “Рітейл Центр”, яке володіє мережею супермаркетів Фуршет Ігоря Баленка. На той момент мережа налічувала 39 супермаркетів. В лютому ТОВ “Сільпо-Фуд” отримало згоду Антимонопольного комітету (АМКУ) на придбання активів мережі супермаркетів Фуршет. За даними ЗМІ, інвестиційні банкіри оцінили суму угоди в $8-10 млн.

Читайте також –

Сільпо не буде купувати Фуршет у Львові, Житомирі, Василькові та ще трьох містах


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку