Головна > Новини > Новини компаній > ПриватБанк запускає сервіс «Готівка на касі» в магазинах Сільпо, Фора і Varus
ПриватБанк запускає сервіс «Готівка на касі» в магазинах Сільпо, Фора і Varus

ПриватБанк запускає сервіс «Готівка на касі» в магазинах Сільпо, Фора і Varus

З 1 серпня ПриватБанк в партнерстві з Mastercard розширює можливості послуги “Готівка на касі” – отримання грошей з банківських карт на касах торгових точок.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила прес-служба фінустанови з посиланням на керівника напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євгена Васильцова, тепер зняти готівку можна буде також в POS-терміналах ПриватБанку на касах супермаркетів Сільпо, Фора і Varus.

Щоб зняти готівку на касі торгової точки, покупцеві необхідно буде оплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки за одну транзакцію зараз становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Після підтвердження операції введенням PIN-коду банківської картки, касир видасть чеки з деталями покупки товару і видачі готівки.

У прес-службі також нагадують, що пілотний проект «Готівка на касі» був запущений ПриватБанком і Mastercard в партнерстві з АЗК WOG в січні 2019 року. На сьогодні отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 90 000 українських торгових точок, підключених до сервісу.

Читайте також –

Навіщо в магазині каса самообслуговування або топ-5 міфів про КСО

Про автора