Відвідуваність ТРЦ Victoria Gardens зросла більш ніж на 65%, вакантність знизилася до 3%

Відвідуваність ТРЦ Victoria Gardens зросла більш ніж на 65%, вакантність знизилася до 3%

20.02.2018 08:10
  523
Виктор Нагорский

Львівський торгово-розважальний центр Victoria Gardens за 2017 рік суттєво збільшив кількість відвідувачів і вийшов на планові показники роботи.

Про це RAU розповів член ради директорів ТРЦ Victoria Gardens Сергій Овчинніков. За його словами, в січні 2018 року середня денна відвідуваність торгово-розважального центру склала більше 16 500 чоловік, при тому що в січні 2017 року кількість відвідувачів в середньому становила близько 10 000 чоловік в день.

«У грудні 2017-го відвідуваність була ще вищою – близько 18 500 чоловік в день. При тому, що нашою метою на рік було досягти денної відвідуваності в 15 000 чоловік, можна говорити, що ми вийшли на заплановані показники роботи і навіть перевищили їх», – сказав Сергій Овчинніков.

Він також зазначив, що в минулому році керуюча команда ТРЦ провела велику роботу над поліпшенням пулу орендарів об’єкта, збільшивши його заповнюваність до 97%. На початок 2017-го вакантність в ТРЦ була на рівні 40%, а зараз цей показник дорівнює 3%.

Уже навесні в ТРЦ планується ряд нових відкриттів, за рахунок яких менеджмент об’єкта має намір скоротити вакантність до нуля.

«Після приходу нової керуючої команди ми добре попрацювали над зміною позиціонування ТРЦ і активно підписували нових орендарів. Завдяки цьому вже через рік після відкриття домоглися хороших результатів і продовжуємо розвиватися. Всі оператори ТРЦ задоволені роботою в Victoria Gardens, адже з урахуванням формату торгового центру можна відзначити досить високу конверсію», – сказав Сергій Овчинніков.

Коментуючи кілька рейдерських атак на ТРЦ, що відбулися в минулому році, топ-менеджер Victoria Gardens зазначив, що зараз ситуація знаходиться під контролем. Нагадаємо, в червні 2017 року стало відомо, що колишній керівник Victoria Gardens за допомогою підроблених документів намагався придбати ТРЦ з інвестиціями понад $60 млн всього за кілька тисяч доларів. Як розповідали в ТРЦ, «зловмисник підробив доручення акціонерів, провів фіктивні збори і сам собі продав торговий центр за 100 000 грн. Після чого призначив себе директором торгового центру, найняв охоронну організацію і спробував силою захопити ТРЦ».

Тоді завдяки злагодженим діям адміністрації ТРЦ, втручанню поліції, а також виявленню фактів фальсифікації документів, незаконні дії рейдерів були припинені, а повноваження керівництва відновлені.

Втім, вже у вересні менеджмент торгового центру повідомив про нову спробу рейдерського захоплення.

«Зараз ситуація з рейдерською атакою контрольована. Ми ведемо справи в судах, а проти рейдерів порушено кримінальні справи», – уточнив Овчинніков.

Довідка. ТРЦ Victoria Gardens (м. Львів) – найбільший торгово-розважальний центр Західної України, був відкритий в жовтні 2016 року. Загальна площа центру – 102 000 кв. м, орендна – 54 500 кв. м. Зона охоплення ТРЦ включає не тільки Львів, а й найближче передмістя, – сукупно більше 990 000 чоловік. У числі якірних орендарів – продуктовий гіпермаркет Сільпо (7500 кв. м), супермаркет електроніки і побутової техніки Фокстрот (1800 кв. м), мультибрендовий магазин ARGO Center і магазин дитячого одягу Argosha (1700 кв. м), Gloria Jeans в новому форматі Family, магазин меблів та товарів для дому JYSK (1400 кв. м), дитячий розважальний комплекс і боулінг Papashon (3450 кв. м), сучасний кінотеатр Мультиплекс (3400 кв. м).

Читайте також –

Михайло Меркулов, Arricano: 7 трендів рітейлу і девелопменту в 2018 році


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  55
Усі новини ринку