Засновник Pizza Veterano відкриє виставку “квантового” Тараса Шевченко у своєму закладі

Засновник Pizza Veterano відкриє виставку “квантового” Тараса Шевченко у своєму закладі

28.02.2019 04:00
  1063
Микола Маранчак

Виставку «Квантовий стрибок Шевченка», яку раніше “хранителі традиційних цінностей (і духовних скрєп)” порізали у київському метро, відкриють у Veterano Resto.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це Леонід Остальцев повідомив на своїй сторінці в Facebook: “У неділю я побачив цю новину. Прочитав все, що було по цій ситуації. Обуритися. Обурився тому що якийсь й….п порізав плакати на станції метро, потім почав залякувати автора, а потім деякі локації почали відміняти виставки у себе, через страх, що на них нападуть. Я Зв’язався з автором Александром Греховим і домовився що ця виставка «Квантовий Стрибок» буде проходити у нас у Veterano Resto”.

За його словами, виставка приверне набагато більше уваги молоді до Шевченка, ніж заняття з української літератури. “Мені виставка дуже сподобалася. Це не нафталін, а осучаснений Кобзар в образах супергероїв сучасності”, — зазначив Остальцев.

Нагадаємо, в лютому в столичному метро за сприяння Національного музею Тараса Шевченка та керівництва метрополітену організували виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро». В рамках проекту на станції метро «Тараса Шевченка» українського класика зобразили в образах відомих культурних та наукових діячів, а також анімаційних персонажів Девідом Боуї, Гаррі Поттером, Дартом Вейдером, Фрідою Кало, Джеком Горобцем, Людиною-павуком, учасником гурту KISS, Елвісом Преслі, Білим ходоком, Термінатором, Локі, містером Споком і не тільки.

17 лютого вандал, озброєний ножем, пошкодив більшість плакатів, назвавши їх українофобією. Щоб уникнути інших провокацій, організатори достроково закрили виставку, однак увечері 27 лютого плакати знову з’явилися на стінах станції метро “Тараса Шевченка”.

Читайте також –

Піца від ветеранів АТО: у Києві відкрилася піцерія Pizza Veterano (фоторепортаж)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку