Головна > Новини > Новини партнерів > Українські підприємці зможуть використовувати новий спосіб прийому оплат
Українські підприємці зможуть використовувати новий спосіб прийому оплат

Українські підприємці зможуть використовувати новий спосіб прийому оплат

Популярний спосіб оплати за кордоном, який активно використовують готелі, сервіси прокату авто, телемагазини та інші бізнеси — MOTO платежі — тепер доступні українським підприємцям через платіжний сервіс Fondy. При цьому оплати можна приймати з будь-якої країни світу.

Цей текст доступний також російською мовою

Як працюють MOTO платежі

Завдяки MOTO-платежам можна списувати оплату за замовлення з картки клієнта, дізнавшись у нього номер картки і термін її дії під час телефонної розмови або по email. Це досить зручно, особливо для клієнтів, у яких є банківська картка, але немає бажання платити онлайн через сайт або інтернет-банкінг.

MOTO — абревіатура від англ. mail order / telephone order – замовлення поштою або по телефону

Ось як це працює на реальному прикладі.

  1. Клієнт дзвонить в готель і просить менеджера забронювати номер.
  2. Вільний номер на потрібну дату доступний, тому менеджер просить клієнта продиктувати дані картки: номер і термін дії (CVV2 повідомляти не потрібно).

інтерфейс захищеної сторінки

  1. Менеджер вписує дані карти на захищеній сторінці особистого кабінету Fondy, вказує суму і підтверджує оплату.
  2. З карти клієнта списана необхідна сума, бронь номера оплачена. Менеджер прощається з клієнтом і бажає гарного дня. Потім на пошту клієнту прийде повідомлення про успішну оплату і електронний чек.

Крім безпосереднього списання оплати, у підприємців є можливість предавторізаціі (холда) суми на карті клієнта. У разі, якщо послугу надати не виходить або якщо клієнт захоче скасувати замовлення, суму можна буде миттєво повернути назад.

Захищена сторінка для прийому MOTO платежів доступна в особистому кабінеті всім авторизованим клієнтам Fondy.

Переваги такого виду платежів

Підприємців MOTO платежі підкуповують своєю простотою, адже для прийому оплати їм не потрібен фізичний доступ до карти клієнта, досить уточнити у нього номер карти і термін її дії. Також такий вид платежів дає гарантію оплати, підприємець сам списує кошти, після чого з повною впевненістю може надати товар або послугу клієнту.

Крім того, для прийому MOTO платежів не потрібен власний сайт або стороннє програмне забезпечення, що економить час і дозволяє почати прийом оплат без зайвих труднощів.

Якщо говорити про вигоди кінцевого споживача, то в першу чергу це простота. Покупцям не потрібно переходити на платіжні форми на сайті, користуватися інтернет-банкінгом або створювати платіж за реквізитами. На цих етапах у них часто виникають труднощі, що може привести до зриву угоди. У випадку з MOTO платежами, досить продиктувати менеджеру дані картки по телефону або відправити на email. Оплата пройде практично миттєво.

Чи безпечно це

MOTO платежі — затребуваний серед окремих видів бізнесу спосіб платежу, відповідний міжнародним стандартам. Але виникає закономірне питання: “А що якщо компанія спробує списати з одержувача більшу суму, ніж було обумовлено? Або, наприклад, спише гроші без відома клієнта”.

Щоб убезпечити платників від потенційних ризиків, існують підвищені вимоги до безпеки, яким повинні відповідати підприємці, які хочуть приймати платежі.

У них повинна бути хороша фінансова історія і відсутність чарджбеков (оскаржень транзакцій з боку клієнтів) за тривалий період. А сама компанія повинна працювати на ринку більше трьох років.

Таким чином, проводити платіжні операції по банківській картці, в момент здійснення якої власник картки не присутній особисто, можуть тільки надійні компанії з хорошою репутацією і прозорою платіжною історією. Безпеку транзакції також гарантують банк і міжнародні платіжні системи.

Детальніше про підключення МОТО платежів для свого проекту можна дізнатися, зв’язавшись з менеджерами Fondy.

Читайте також

Андрій Воронін, CEO Fondy: Український e-commerce чекають великі зміни

Про автора