Український аптечний холдинг став членом Асоціації рітейлерів України

Український аптечний холдинг став членом Асоціації рітейлерів України

27.05.2020 04:00
  871
rau

Фармацевтична компанія «Український Аптечний Холдинг», що об’єднує понад 145 аптек і аптечних пунктів під брендами «Добрі ліки», «Здравица», «Домашня аптека» і «Бюджетна аптека», приєдналася до профільного об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі.

Цей текст доступний також російською мовою

«Український Аптечний Холдинг» – фармацевтична компанія, що гармонійно поєднує традиції професії фармацевта, багаторічний досвід та інноваційні рішення.

Понад 145 аптек і аптечних пунктів під брендами «Добрі ліки», «Здравица», «Домашня аптека» і «Бюджетна аптека» щодня відкривають свої двері в 60-ти містах України, забезпечуючи фармацевтичну опіку для тисячі клієнтів.

Асортимент аптек «Українського аптечного холдингу» налічує більше 15 000 товарів та дозволяє задовольнити будь-який попит покупців на найсучасніші лікарські препарати, лікувальну косметику, дитячі товари, медтехніку, біологічно активні добавки тощо.

Також клієнти аптечного холдингу можуть зробити замовлення товару через інтернет-аптеку zdravica.ua.

Професіоналізм, гарантія якості всієї продукції, якісне обслуговування та конкурентні ціни залишаються головними пріоритетами «Українського аптечного холдингу».

Керівництво та колектив RAU вітають вступ «Українського Аптечного Холдингу» в Асоціацію і сподіваються на довгу, успішну і взаємовигідну співпрацю.

Читайте також

Мережа АТБ стала членом Асоціації рітейлерів України

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку