У 2022 році корпорація АТБ сплатила 20,44 млрд грн податків і зборів

У 2022 році корпорація АТБ сплатила 20,44 млрд грн податків і зборів

08.02.2023 11:30
  1468
Дарія Осіїк

Попри вплив економічних чинників, зумовлених війною, група компаній АТБ продовжує демонструвати достатньо високі темпи зростання обсягів сплати податків та зборів до бюджетів всіх рівнів.

Як повідомила RAU прес-служба пережі, багаторічний лідер та драйвер вітчизняної галузі рітейлу демонструє наочний приклад стійкого соціально-орієнтованого бізнесу. Фактично ставши форпостом продовольчої безпеки країни, АТБ протягом минулого, найтяжчого в новітній історії України року, сплатив податків та зборів до бюджетів різних рівнів на суму 20,44 млрд грн. Згідно даних компанії, до державного бюджету у 2022 році було сплачено 13,65 млрд грн, до місцевих бюджетів – 4,32 млрд грн, цільові фонди отримали 2,47 млрд грн. Загальна сума сплачених АТБ податків та зборів майже на мільярд гривень перевищує показники попереднього року (19,45 млрд грн). А ще роком раніше цей показник становив 15,8 млрд грн.

Флагманське підприємство корпорації — торговельна мережа АТБ-Маркет протягом 2022-го року сплатила податків та зборів на 15,63 млрд грн (з них державний бюджет отримав 10,11 млрд грн, до місцевих бюджетів пішло 3,63 млрд грн, до цільових фондів – 1,89 млрд грн).

Як показують сухі цифри, незважаючи на тяжкі втрати активів та потужностей, зумовлені повномасштабною війною, компанія є надійним помічником для українського війська та українців, зберігає звання найбільшого галузевого платника податків.

Нагадаймо, протягом останніх п’яти років загальна сума податкових виплат збільшилася у три з половиною рази: з 6,58 млрд грн у 2017 році до 20,44 млрд грн у минулому (без урахування регіональних підприємств).

Стабільно зростаючі показники обсягів сплати податків та зборів до бюджетів різних рівнів є свідченням відданості роботі, максимальної прозорості і чесності у веденні бізнесу, незламності, а також стійкої віри у нашу майбутню перемогу.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку