Ні дня без Novus: мережа прискорила відкриття нових супермаркетів в рамках реформату Billa

Ні дня без Novus: мережа прискорила відкриття нових супермаркетів в рамках реформату Billa

11.03.2021 08:00
  1820
Микола Маранчак

Мережа Novus провела ребрендинг ще двох супермаркетів Billa після поглинання цієї мережі. Магазини знаходяться у Києві на вул. Сиваська, 1 А та Львівська площа, 8 Б.

Цей текст доступний також російською мовою

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. Перший з них, розташований на вул. Сиваська, 1 А, почав роботу 10 березня на місці супермаркету Billa, який було відкрито тут у листопаді 2019 року. Торгова площа залу 750 кв. м. Ще один почне роботу 11 березня.

В новому супермаркеті на вул. Сиваська розмістили усі необхідні покупцям відділи з продукцією власного виробництва Майстри Смаку: смачні страви кулінарії, де клієнт знайде і салати, і основні страви з м’яса та риби, свіжоспечену випічку з хрумкою скоринкою, піцу, яку готують за оригінальною італійською рецептурою, а також солодкі смаколики. На клієнтів також завжди чекає свіже охолоджене м’ясо від Майстрів Смаку і соковита гриль-продукція.

На інфокасі покупці мають змогу придбати снеки, хот-доги й ароматну каву – все це зручно брати із собою.

У магазині пропонують широкий вибір продукції власного імпорту – італійська олія, іспанський шоколад, литовські цукерки. А з нагоди відкриття діють спеціальні пропозиції, зі знижкою можна придбати такі універсальні продукти, як куряче філе, авокадо Хаас, апельсини, піцу.

У магазині є три лінійні каси і чотири каси самообслуговування.

Станом на березень 2021 року, з 35-ти магазинів Billa вже реформовано 5. Інші супермаркети Billa продовжують працювати у звичному режимі.

Ребрендинг Billa став результатом продажу компанією REWE International AG 100% у капіталі “Білла-Україна” власнику мережі Novus – компанії UAB Council Trade House. Фінальне схвалення угоди від Антимонопольного комітету України компанії отримали у жовтні 2020 року. Закінчити інтеграцію та перевести всі магазини Billa під бренд Novus компанія планує до кінця листопада 2021 року.

Нагадаємо, свого часу Billa була першим міжнародним рітейлером, який вийшов на український ринок. Компанія прийшла в країну на початку 2000-х років, відкривши магазини в Києві, Харкові та Дніпрі, а піку свого розвитку досягла в кризовий 2014-й, коли кількість об’єктів досягла 39. Проте в 2017 році компанія вирішила піти з регіонів країни, сконцентрувавшись на розвитку в Києві та Київській області.

Novus представлений на українському ринку з 2009 року. Компанія розвиває торгові об’єкти різних форматів площею від 400 до 7000 кв. м, в тому числі – франчайзингові. Окрім Києва та області, магазини рітейлера також представлені в Рівному, Черкасах, Тернополі, Миколаєві та місті Корець (Рівненська обл.).

Довідка. Novus входить в литовську групу BT Invest. Novus – одна з найуспішніших і перспективних мультиформатних мереж в Україні. Загальна площа торгових комплексів становить понад 220 000 кв. м. Товарообіг мережі Novus в 2019 році склав 11,5 млрд грн.

Читайте також

Марк Петкевич, СЕО Novus: В пріоритеті якісний продукт, розширення мережі та поліпшення процесів


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Блиск поп-культури у кристалах Swarovski: як перша креативна директорка компанії змінює стратегію бренду

Перша в історії креативна директорка компанії Swarovski Джованна Енгельберт працює над тим, щоб бренд став привабливим для...
time icon  
  122
Усі новини ринку