Головна > Новини > Новини партнерів > За перший місяць 2020 року товарообіг орендарів чернігівського ТРЦ Hollywood зріс на 20%
За перший місяць 2020 року товарообіг орендарів чернігівського ТРЦ Hollywood зріс на 20%

За перший місяць 2020 року товарообіг орендарів чернігівського ТРЦ Hollywood зріс на 20%

Показники компаній, розміщених на території торгового центру, за перший місяць 2020 року істотно поліпшилися проти січня 2019-го. Маркетинговий досвід ТРЦ посприяв збільшенню потоку клієнтів до орендарів і, відповідно, зростанню продажів майданчиків.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Цього вдалося досягти завдяки взаємодії у сфері реклами. Маркетинговий відділ Hollywood допомагає орендарям розробляти індивідуальний план, що стосується не тільки самої реклами, а й інших активностей компаній у ринковій діяльності. Надає допомогу у створенні нових ідей та інформприводів, що поширюються в соцмережах, на радіо, у друкованих виданнях, у самому ТРЦ і на білбордах та сітілайтах міста. Також фахівці відділу беруть участь у проведенні переговорів із рекламними агенціями для отримання оптимальних і найцікавіших цінових пропозицій співпраці.

Раніше складнощі виникали через те, що стиль, методи і якість реклами в певному регіоні дають чудові результати, але в інших містах це працює вже зовсім по-іншому. І якщо маркетингові відділи певних компаній розміщені в інших регіонах, їх фахівці просто не знають про особливості реклами, привабливої для місцевого покупця! Тобто один і той самий метод просування й розкрутки може дати абсолютно протилежні результати в різних містах і областях.

Тому фахівці з реклами почали тісно співпрацювати з компаніями, маркетингові спеціалісти яких перебувають в інших регіонах. Отже, професіонали ТРЦ внесли вклад у просування різних брендів як у самому торговому центрі, так і в місті.

Довідка. ТРЦ Hollywood — найбільший ТРЦ у Північному регіоні України. Він розміщений за адресою: Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської дивізії, 1 В. Загальна площа торгового комплексу становить 53 800 кв. м. Наземний паркінг розраховано на 900 машино-місць.

Читайте також –

Курс на зростання: що буде з ринком торговельної нерухомості України в 2020 році

Про автора