Таврія В відкрила в Одесі перший супермаркет мережі ПЮРЕ

Таврія В відкрила в Одесі перший супермаркет мережі ПЮРЕ

27.05.2022 08:30
  2123
rau

Як повідомила RAU прес-служба компанії, магазин площею понад 1900 кв. м на вулиці Чорноморського козацтва, 161,  відчиняє двері для перших покупців 27 травня.

Перший об’єкт мережі ПЮРЕ у форматі «жорсткий дискаунтер» було відкрито компанією Таврія В у жовтні минулого року в Миколаєві. З того часу кількість магазинів мережі поступово нарощується: Нікополь, Білгород-Дністровський, Подільськ, а тепер – Одеса. Успіх проекту, на думку його розробників, забезпечений завдяки вдалій та своєчасній концепції, вмінню адаптуватися до змін споживчого попиту.

Завдяки максимальній оптимізації власних операційних витрат мережа ПЮРЕ може запропонувати покупцеві роздрібну ціну нижче за товари-аналоги. Низькі ціни формуються за рахунок впровадження більш ефективної операційної моделі, зниження власних витрат та зменшення націнки на товар.

Це особливо важливо саме зараз, адже у досить складний для нашої країни час продукти харчування та товари першої необхідності мають залишатися доступними для населення.

Під час підготовки до відкриття нового торговельного об’єкту керівництву довелося зіткнутися з гострими питаннями, характерними для військового часу. Налагоджені зв’язки з постачальниками перервалися, складські та виробничі потужності багатьох було знищено. Особливо ускладнили ситуацію проблеми з транспортом, кадрами, дефіцит пального, збій у ланцюжках постачання. Відповідальність за доставку товару на торговельні об’єкти цілком було перенесено на рітейл.

Проте Таврія В за короткий час вдалося переорієнтуватися, знайти нових постачальників у регіонах, зокрема на заході країни, налагодити зв’язки, поповнити асортимент з урахуванням структури продажів, що змінилася, налагодити логістику та запустити нові шляхи доставки.

У цій ситуації мережа ПЮРЕ відкрила широкі можливості перед регіональними виробниками, які виказали готовність до співпраці на взаємовигідних умовах. Менеджерами мережі досі постійно ведеться пошук варіантів щодо організації стабільного постачання якісних товарів за розумними цінами.

Як результат, близько 80% продовольчих та непродовольчих товарів у супермаркетах ПЮРЕ – виробництва українських предприємств, решта – прямий імпорт.

Зменшити витрати на обробку товару дозволяє також збільшена викладка. При постачанні весь товар відразу ж вивозиться в зал та виставляється на палетах або з використанням SRP-упаковки, що спрощує зберігання товару та допомагає персоналу в умовах високого попиту швидко заповнити полиці у торгівельному залі. Оформлення магазину включає великі цінники.

У відділах «Овочі та фрукти», «М’ясо», «Риба, морепродукти», «Заморожені напівфабрикати», «Сири, ковбаси», «Чай», «Снеки», «Кондитерські вироби», «Бакалійні та консервовані товари», «Алкогольні, безалкогольні напої», «Господарські товари», «Посуд», «Текстиль», «Автоаксесуари», «Корми для тварин», «Паперова продукція», «Побутова хімія», «Засоби для догляду за собою» представлено більше 3000 найменувань продовольчих та непродовольчих товарів, що найбільш затребувані у покупців. До того ж, бакалійні товари, наприклад цукор, можна навіть придбати на вагу.

Особливістю супермаркету ПЮРЕ є широкий асортимент продуктів категорії fresh. У сезон свіжих овочів та фруктів тут можна придбати огірки, помідори, молоду капусту, зелень, фрукти та ягоди.  У відділі свіжого охолодженного вагового м’яса покупцям пропонується широкий вибір свинини, телятини, м’яса птиці. Свіжий хліб представлений продукцією одеських виробників, також продукцією власної випічки. У холодильній камері площею близько 100 кв. м розташована молочна та гастрономічна продукція регіональних, зокрема, одеських виробників. Супермаркет буде цікавим як для оптових, так і для роздрібних покупців.

У магазині розташовані платіжні термінали та пункт обміну валюти. У прикасовій зоні можна скористатися кавовим автоматом, що працює у форматі coffee to go.

Керівництво компанії запланувало поетапний розвиток мережі супермаркетів низьких цін ПЮРЕ. Магазини відкриватимуться у різних регіонах України: у районних та в обласних центрах.

Супермаркет низьких цін ПЮРЕ в Одесі за адресою: вулиця Чорноморського козацтва, 161 працює щодня з 8.00 до 20.00. Для водіїв авто передбачена велика парковка та зручний під’їзд з боку вулиці Чорноморського козацтва та Атамана Головатого.

Довідка. Мережа супермаркетів низьких цін ПЮРЕ – проект компанії Таврія В, яка більш ніж тридцять років керує роздрібним бізнесом у межах мультиформатної моделі. У портфелі компанії не лише добре відома покупцям півдня України мережа супермаркетів Таврія В, але й мережа делікатес-маркетів Космос, мережа магазинів косметики та побутової хімії Блиск & Відро, мережа кафе швидкого харчування Т-Спрінт, ресторани VIP-класу, цехи з виробництва м’ясних, рибних напівфабрикатів, кондитерські, кулінарні цехи, пекарні, броварня, швейне та трикотажне виробництво, будівництво та девелопмент, великий логістичний центр, а також інтернет-магазин tavriav.ua, галерея luxury-бутиків.

Читайте також –

Мережа супермаркетів Таврія В в умовах військового часу відкриває два нових магазини


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку