Мережа супермаркетів Таврія В в умовах військового часу відкриває два нових магазини

Мережа супермаркетів Таврія В в умовах військового часу відкриває два нових магазини

29.04.2022 01:20
  1218
Костянтин Симоненко

У межах реалізації проекту із забезпечення продовольчої безпеки в Україні мережа супермаркетів Таврія В відкриває 29 квітня одразу два нових магазина – в Одесі та Хмельницькому.

Про це RAU повідомила прес-служба мережі. Важливість відкриття нових магазинів Таврія В у досить складний для країни час обумовлена значною потребою забезпечити продуктами харчування та товарами першої необхідності як мешканців Одеського та Хмельницького регіонів, так і людей, що були вимушені залишити свої постійні місця проживання.

У Хмельницькому новий супермаркет Таврія В площею 1460 кв. м розташований на першому поверсі торговельного центру Атріум, що на вулиці Проскурівського підпілля, 63. Це вже шостий торговельний об’єкт компанії у місті.

Завдяки ретельному моніторингу пропозицій керівництво мережі визначилося також і з новою локацією в Одесі. Саме тут, на вулиці Каманіна, 20 у районі Аркадія, що поступово забудовується новими елітними житловими будинками було вирішено відкрити магазин крокової доступності площею 600 кв. м.

Умови, в яких відкриваються нові торговельні об’єкти мережі Таврія В безпрецедентні за своєю складністю. Саме тому вони вимагають мобілізації та оперативної взаємодії всіх структур компанії, а також координації системи оперативної логістики.

Компанія Таврія В вжила необхідних заходів щодо забезпечення магазинів необхідними товарами у достатній кількості. Так, у нових супермаркетах представлений широкий асортимент національних, зокрема, регіональних виробників, а також товари власного імпорту.

У сучасних, комфортних магазинах мешканці Одеси та Хмельницького зможуть здійснювати щоденні покупки товарів першої потреби: м’ясо, хліб, овочі та фрукти, молочну та гастрономічну продукцію, напої, побутову хімію, господарські дрібниці, товари для домашніх улюбленців.

Незважаючи на ситуацію, компанії Таврія В вдалося адаптувати асортимент магазинів під цільову аудиторію. Так, для хмельничан у торговельному центрі Атріум мережа супермаркетів Таврія В запустила відділ кулінарії з власним виробництвом, а також відкриту пекарню, що оснащена високотехнологічним французьким обладнанням.

Процес організований таким чином, що покупці можуть власноруч спостерігати, як випікаються хліб, багети, булочки, круасани, сендвічі. Свіжа випічка представлена ​​у магазині протягом усього дня.

Для зручності одеситів у новому супермаркеті Таврія В є нове кафе мережі Bagetta Espresso Bar. Тут можна перекусити та випити свіжозварену каву із зерен арабіки. В асортименті кафе – свіжі салати, гарячі, запашні, з хрусткою скоринкою сендвічі, круасани, багети, чіабатта, кондитерські вироби. Для тих, хто поспішає працює послуга takeaway.

Для комфорту покупців тут зроблені широкі зручні проходи, встановлено нове функціональне торговельне обладнання, сучасна система освітлення, зручна система навігації, каси самообслуговування, які дозволяють пропустити водночас великий потік покупців, при цьому сплатити за покупку можна карткою або смартфоном.

Нові супермаркети Таврія В не лише виконують важливу соціальну функцію забезпечення населення якісними товарами за оптимальними цінами, але й надають додаткові послуги. Так, у магазинах розташовані термінали самообслуговування, за допомогою яких можна сплатити за комунальні послуги, поповнити телефоний рахунок, банківські картки та інше. Для шанувальників натуральної свіжозвареної кави у прикасовій зоні працює кавовий автомат у форматі coffee to go.

У сучасних складних умовах в країні керівництво компанії Таврія В демонструє реальні кроки щодо створення економічної стійкості, прагне адаптувати роботу своїх торгівельних об’єктів до нових умов, стабільно забезпечуючи потреби населення в якісних продуктах харчування та товарах першої необхідності, надає нові робочі місця, у повному обсязі виконує зобов’язання перед своїми співробітниками, надає підтримку національній економіці обігом коштів.

Читайте також –

Zakaz.ua запустив доставку товарів з Таврія В в Одесі


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку