Головна > Новини > Нові проекти > Олександр Богдан, керуючий ТРЦ Cherry Mall: Наш торговий центр полюбився жителям Вишневого
Олександр Богдан, керуючий ТРЦ Cherry Mall: Наш торговий центр полюбився жителям Вишневого

Олександр Богдан, керуючий ТРЦ Cherry Mall: Наш торговий центр полюбився жителям Вишневого

Керуючий проектом Cherry Mall називає дві дати відкриття об’єкту та ділиться деталями про те, яким буде ТРЦ у Вишневому, хто з орендарів в ньому почне працювати вже в кінці вересня, та які ключові завдання стоять перед командою проекту.

Цей текст доступний також російською мовою

Вже наприкінці вересня 2019 року п’ятирівневий ТРЦ Cherry Mall почне зустрічати перших гостей на вулиці Київській, 2 Л міста Вишневе. В інтерв’ю RAU Олександр Богдан, керуючий проектом торгово-розважального центру, розповів про його особливості, майбутніх операторів, дати технічного й урочистого відкриття, а також цілі, які ставить перед собою девелопер.

– В серпні почав роботу перший якірний орендар ТРЦ Cherry Mall – супермаркет Фора. Коли можна чекати на відкриття всього торговельного центру?

– Повноцінний запуск першого поверху плануємо вже на кінець вересня. Фокстрот, Anabel Arto, New York Street Pizza та деякі інші значні оператори почнуть роботу у тестовому режимі 30 вересня. Одночасно з ними свої двері першим покупцям відкриють невеличкі крамнички з прикрасами, аптека, зоомагазин, магазини електроніки, ресторани тощо. Що стосується офіційного, урочистого відкриття, то воно заплановане на 19 грудня 2019 року.

– Чи можна очікувати від перших відкритих операторів якісь цікаві концепти магазинів?

– Anabel Arto багато коштей вкладає у відкриття магазинів, відповідно можна очікувати повний luxury. Фокстрот нещодавно провів ребрендинг і повернув лиса до стилістики – вочевидь можна чекати на оновлений простір з омніканальною системою роботи та сервісним хабом, де все обертатиметься навколо клієнта. Фокстрот готовий до відкриття на 90%, їм залишається тільки завезти товар.

– Фора працює з серпня. Вже аналізували трафік? Наскільки розраховуєте його збільшити після запуску першого поверху?

– Від Фори ще чекаємо інформацію щодо їхніх перших показників. Загалом аналіз проводили вже кілька разів – оцінюємо трафік у близько 18 000 відвідувачів на день. ТРЦ Cherry Mall викликає неабиякий інтерес, адже у Вишневому досі нічого подібного не було – це перший торгово-розважальний центр в місті. Ніби Вишневе й поруч із Києвом, але дістатись через Окружну дорогу туди чи назад складно. Хочемо, щоб Cherry Mall став взірцем у районі, хочемо закохати в себе усіх мешканців Вишневого.

– Які роботи ще плануються з благоустрою довкола ТРЦ? Які вже завершено?

– Вже встановлена зупинка та паркінг на 300 паркомісць, завершуємо захисне перекриття, яке додасть йому певну родзинку. Також у нас планується додатковий великий паркінг на 200 паркомісць з бокової частини будівлі. Крім того, на паркінгу встановлені місця для електрокарів з сучасним електрозарядним пристроєм. До речі, відповідно до закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів”, який вступає в силу з 1 січня 2020-го. Ми готові.

– Які особливості можете виділити в конструкції Cherry Mall?

– На третьому поверсі знаходиться басейн – до кінця року він має бути запущений разом із фітнес-клубом Sport Life. Поки все йде згідно плану.

– Чим ще буде представлена розважальна зона?

– П’ятизальним кінотеатром «Лінія Кіно», який також має почати роботу у грудні. Це буде перший кінотеатр у Вишневому, крім того, в ньому працюватиме VIP-зал з кріслами підвищеної комфортності та власний ресторан. Площі для цього відведено достатньо – 2000 кв. м. Відкриється також дитячий розважальний центр Play&Jump з атракціонами, батутною ареною, мотузковим парком, лабіринтом тощо. Play&Jump вже розробили проект та розпочали ремонтні роботи, чекаємо на відкриття у грудні. Взагалі якихось затримок чи переносів термінів відкриття в нас не планується.

– Кого ще можна очікувати в tenant-mix Cherry Mall?

– До нас зайшов найбільший рітейлер дитячих іграшок Будинок Іграшок. Будуть магазини Allo, Lifecell, із ювелірних брендів – KSD Aurum. Намагаємось створити пул таких операторів, щоб місту було цікаво і всі потреби були задоволені. Навіть розглядаємо можливість відкрити на четвертому поверсі караоке.

Хто буде представлений на фуд-корті?

– На фуд-корті буде New York Street Pizza, Крила, Дзіро суші, Льєжські вафлі та кілька кав’ярень. Ще маємо місце під великого оператора. Для повного комплекту не вистачає якоїсь грузинської кухні. Хоча в цілому tenant-mix вже сформований на 80%.

– Як оцінюєте конкуренцію для ваших «якорів» по місту?

– Найближчий ТРЦ від нас – Аметист на Петропавлівській Борщагівці, але він значно менший. В ньому працює SportLife. Ми робили запит до SportLife – в Аметист їздить чимало жителів Вишневого, тож очікуємо на їх відтік до нас. Попит буде, тому що він вже є.

– Cherry Mall стоїть на великій магістралі. Наскільки ТРЦ розраховує залучати відвідувачів, які проїжджають транзитом?

– Так, в нас хороша локація – ми охоплюємо боярський напрямок. Люди, що їдуть з Києва чи назад, матимуть можливість вирішити по дорозі якісь свої потреби: купити продукти, речі, перепочити. Прилеглі райони можуть, не добираючись до Києва і не штовхаючись по заторах, задовольняти свої потреби: сходити в великий, сучасний магазин Фора, в кіно, магазин техніки та електроніки, залишити дітей порозважатись.

– Чи відрізняються орендні ставки в Cherry Mall від середніх по столиці?

– Звичайно відрізняються, все-таки це ТРЦ у передмісті Києва. Cherry Mall – привабливий для орендарів і населення міста об’єкт.

– Яка ключова мета стоїть перед ТРЦ в перший рік роботи?

– Забезпечити гідну роботу ТРЦ – це головне. І щоб мешканці Вишневого могли вирішувати в нас будь-які споживчі потреби. В нас працюватиме центр обленерго. Ми надаємо їм новітнє приміщення на мінус першому поверсі, що дасть можливість для якісного прийому громадян. Зараз обленерго знаходиться по дорозі до пожежної частини, яка закрита. Складно й підійти, і під’їхати. Як мінімум, люди зможуть комфортніше вирішувати свої побутові питання, таким чином Cherry Mall вже виконуватиме свою місію.

Читайте також –

Перший у Вишневому: як виглядає ТРЦ Cherry Mall (презентація)

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора