Польська мережа одягу та взуття Ochnik відкрила свій перший магазин в Україні

Польська мережа одягу та взуття Ochnik відкрила свій перший магазин в Україні

26.11.2020 11:50
  774
Дарія Осіїк

26 листопада в ТРЦ Forum Lviv відкрився магазин одягу та взуття польского рітейлера Ochnik.

Читайте російською

Про це RAU повідомила прес-служба торгівельно-розважального центру. Площа нового магазину, який розмістився на другому поверсі торгового центру, складає понад 200 кв. м. Ochnik – один з найбільш впізнаваних польських fashion-брендів, який продає одяг, шкіряні вироби, аксесуари та взуття. Також бренд пропонує сучасні валізи та аксесуари для подорожей.

“Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашого портфелю брендів, для того щоб запропонувати львів’янам найбажаніші та найактуальніші бренди. Більше 35-ти брендів обрали ТРЦ Forum Lviv як локацію для свого першого магазину у Львові чи області. Це є показником того, що ТРЦ визнається як основний модний простір у Львові, як ритейлерами так і нашими клієнтами”, – коментує директор Forum Lviv Марина Нестеренко.

“Ми раді відкрити новий розділ в житті бренду Ochnik в Україні. та поділитися своєю історією зі львів’янами. Ми прагнемо здобути їх визнання та лояльність до нашого бренду. Хочемо подякувати команді з департаменту лізингу компанії Multi за професійний підхід», – коментує менеджер з розвитку роздрібної мережі Ochnik Аркадіуш Конарскі.

Довідка. ТРЦ Forum Lviv управляє компанія Multi Ukraine. ТРЦ загальною площею 69 000 кв. м включає в себе магазини, ресторани, зону розваг, кінотеатр і підземний паркінг. Портфель брендів торгового центру – мікс провідних національних і міжнародних брендів.

 Читайте також – 

Перший в Україні магазин взуттєвої мережі FLO відкрився в ТРЦ Forum Lviv (+ фото)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ — зокрема,...
time icon  
  33
Усі новини ринку