Головна > Досвід > Нові формати > Мережа Novus відкриває п’ятий магазин бренду Мі Маркет. До кінця року планують ще 15 об’єктів
Мережа Novus відкриває п’ятий магазин бренду Мі Маркет. До кінця року планують ще 15 об’єктів

Мережа Novus відкриває п’ятий магазин бренду Мі Маркет. До кінця року планують ще 15 об’єктів

Новий магазин суббренду однієї з провідних продуктових мереж України буде розташований під Києвом – у селі Софіївська Борщагівка, на вулиці Щасливій, 52.

Про це повідомила прес-служба компанії. Як відмічається в релізі, магазин буде працювати у формату «smart». Серед переваг торговельної точки у мережі визначають зручне розташування у сучасному житловому комплексі, який займає площу більше 60 гектарів. Мі Маркет являє собою компактний магазин біля дому, у якому знайдеться все необхідне для щоденних потреб.

Тут є свіжа випічка власного виробництва, готові страви кулінарії, смачні кондитерські вироби та піцца, яку у мережі готують за традиційною італійською рецептурою.

Компанія продовжує активне масштабування мережі. Окрім відкриття понад 20-ти Мі Маркетів у 2021 році, яке заплановано компанією, також продовжується ребрендинг магазинів Billa. Novus планує завершити ребрендинг усіх 35-ти об’єктів цього року.

Читайте також –

Ні дня без Novus: мережа прискорила відкриття нових супермаркетів в рамках реформату Billa

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *