Головна > Новини > Відкриття > Comfy відкрив новий флагманський магазину в столичному ТРЦ Dream Town
Comfy відкрив новий флагманський магазину в столичному ТРЦ Dream Town

Comfy відкрив новий флагманський магазину в столичному ТРЦ Dream Town

Новий об’єкт популярної мережі гаджетів і електроніки площею 1400 кв. м пропонує відвідувачам товари на 50-ти брендованих зонах і додатковий асортимент з віртуальної вітрини. 20 грн з кожного чека підуть на потреби благодійного фонду Життєлюб.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомила RAU прес-служба компанії, 20 листопада о 10.00 відбудеться офіційне відкриття нового магазину Comfy в ТРЦ Dream Town, 2 частина за адресою Оболонський проспект, 21 Б. Магазин розташований на першому поверсі другої частини ТРЦ біля супермаркету Сільпо.

У флагманській торговій точці на площі в 1400 кв. м. будуть представлені традиційні категорії аудіо, відео та побутових гаджетів і розширена зона інноваційних продуктів.

Також в новому магазині Comfy буде вперше представлений посуд і дрібна побутова техніка легендарного німецького бренду WMF. Мережа отримала контракт на офіційні поставки і тепер у флагманських Comfy посуд і техніка WMF будуть представлені в спеціальному shop-in-shop просторі. В цілому новий формат магазину в ТРЦ Dream Town пропонує відвідувачам товари на 50-ти брендованих зонах і додатковий асортимент з віртуальної вітрини.

З нагоди відкриття Comfy буде відраховувати 20 гривень з кожного чека в благодійний фонд Життєлюб. Кошти підуть на техніку для підопічних фонду: мультиварки, чайники тощо. Традиційно на відкритті відвідувачам пропонуються знижки до 50%, спеціальні пропозиції та гарантовані подарунки першим 1000 покупцям.

Довідка. Comfy – омніканальній рітейлер побутової техніки та гаджетів в Україні. Перший магазин був відкритий в 2005 році в місті Кривий Ріг. Станом на 2020 рік мережа нараховує 85 сучасних магазинів нового формату. Сайт Comfy.ua входить в топ-5 найбільших онлайн-гравців ринку.

Благодійний фонд “Життєлюб” – проект, спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і надання їм необхідної адресної допомоги. Фонд був заснований в 2013 році Гарік Корогодський і Тіною Михайлівській.

Читайте також –

Як пережити кризу: поради СЕО Comfy Ігоря Хижняка

Про автора