Головна > Новини > Нові проекти > Корпорація АТБ запускає власну платіжну картку – АТБ-Pay
Корпорація АТБ запускає власну платіжну картку – АТБ-Pay

Корпорація АТБ запускає власну платіжну картку – АТБ-Pay

Корпорація АТБ спільно з Райффайзен Банк Аваль та Visa запустила кобренд-проект власної платіжної картки – АТБ-Pay.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Карта АТБ-Pay дає всі переваги банківської картки Visa Gold та не містить комісій за здійснення будь-яких транзакцій: поповнення готівкою в терміналах магазинів торговельної мережі АТБ, зняття готівки в банкоматах будь-якого банку України, регулярного переведення коштів з карт будь-яких банків. За допомогою картки АТБ-Pay також можна здійснювати покупки в Україні та за кордоном.

Але найголовніше! Карта АТБ-Pay дає ексклюзивне право отримати суттєві додаткові знижки на більш ніж 500 акційних товарів в торговельній мережі АТБ та право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків від постачальників і партнерів компанії.

«За даними міжнародної дослідницької компанії Nielsen, покупцями магазинів АТБ є до 95% населення України, що здійснюють покупки продуктів харчування і супутніх товарів. Хтось робить покупки раз на рік, а хтось щодня. А це означає, що потенціал випуску наших карт в Україні становить близько 20 мільйонів штук. Наше завдання не просто емітувати мільйони карт, а зробити її основною банківською картою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду – спільні мегаколаборації АТБ-Pay з найбільшими торговими операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками і партнерами, запуск універсального мобільного додатку й багато інших цікавих бонусів»,  – зазначає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

Вже видано понад 50 000 карт АТБ-Pay. У планах компанії – спільно направляти на додаткові вигоди для покупців-власників карт понад 2 млрд грн на рік.

З 6 квітня, оформити карту можна в магазинах АТБ міста Запоріжжя та в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль Україна. Умови та механіку оформлення можна подивитися тут:

https://www.atbmarket.com/uk/news/novosti-seti/bankovskaya-karta-atb-ot-rayffayzen-bank-aval

https://www.aval.ua/privatnim-osobam/rahunok/cards-raif/kartka-atb-vid-raif?show=1

Компанія планує поступово масштабувати проект на всі регіони країни.

Довідка. Корпорація АТБ – об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія АТБ-маркет, кондитерська фабрика «Квітень», м’ясна фабрика «Фаворит Плюс». Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа АТБ.

Станом на 05 квітня 2021 року торговельна мережа АТБ налічує 1214 магазинів в 24 областях і 312 населених пунктах України. Щодня покупки в АТБ роблять понад 4 млн українців.

 Читайте також –

Пандемія не перешкода: дохід АТБ в 2020 році склав 150 млрд грн

Про автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *